• فروردین ۱۱, ۱۳۹۹

چرا باید از آدرس ایمیل های برند استفاده کرد؟

چرا باید از آدرس ایمیل های برند استفاده کرد؟

 

چرا باید از آدرس ایمیل های برند استفاده کرد؟

اگر کسب و کار رؤیایی خود را راه اندازی کرده اید، تبریک صمیمانه ی ما را بپذیرید. زیرا معمولاً هر فردی آرزوی راه اندازی کار موردعلاقه ی خودش را دارد و می خواهد که روی پای خودش ایستاده و به کارفرمای دیگری متکی نباشد. حالا وقتِ این است که پا به مرحله ی بعدی بگذارید: کارکنانی را استخدام کنید. مشتریانی بدست آورید. تبلیغات را شروع کنید و برای کسب و کار خود وب سایتی را راه اندازی نمایید. این لیست به همین ترتیب ادامه می یابد.

برای بسیاری از کارآفرینان جدید، چندان نامتداول نیست که به هنگام شروع کسب و کار، ارتباطات ایمیلی را فراموش کنند. همانطور که می دانید رسانه های اجتماعی هم یکی از محبوب ترین راه های ارتباط است. اما ایمیل همچنان جزو ضروری ترین آنهاست.

شاید در اوایل کار وسوسه شوید که برای صرفه جویی در هزینه ها، از ایمیل شخصی و رایگان خود استفاده کنید. اما آیا این تصمیم خوبی ست؟ استفاده از آدرس ایمیلی که نام شرکت تان باشد شما را شخصی حرفه ای تر و متخصص تر نشان می دهد. باور نمی کنید وقتی که می گوییم آدرس ایمیل یک شرکت رسمی یک سرمایه گذاری ضروری در مسیر جدید اوست؟ در این پست به بیان دلایل آن می پردازیم.

۱اعتبار لحظه ای را از مشتریان بدست می آورید

وقتی یک کسب و کاری را می بینید که از آدرس ایمیل رایگان استفاده می کند اولین چیزی که به ذهن تان خطور می کند چیست؟ صادقانه جواب دهید. اگر شما هم مثل سایر مردم هستید احتمالا فکر می کنید که این کسب و کار قانونی و موثق نیست! و تعجب کنید و بپرسید: چطور می توان به کسب و کاری که حاضر نبوده برای ساخت یک ایمیل هزینه کند اعتماد کرد؟ این شرکت چقدر امن است؟
اعتبار، در دنیای کسب و کار، بسیار مهم بوده و ارزش نهانی دارد. اگر کسب و کار شما مشکوک به نظر می رسد مشتریان، محصولات و خدمات شما را به صورت آنلاین خریداری نخواهند کرد. هم اینکه در ارتباط با شرکت های رسانه ای و سایر کسب و کارها به یک آدم آماتور شباهت پیدا می کنید. یک آدرس ایمیل تخصصی که با نام دامنه ی شما ساخته شده، شما را معتبرتر نشان می دهد.

۲با مدیریت وب سایت و ایمیل در یک مکان، در زمان خود صرفه جویی می کنید

وقتی در حال مدیریت کسب و کار هستید هر لحظه ای که سپری می کنید به شمارش درمی آید. احتمالا حساب های کاربری متعددی دارید که هر روز برای کسب و کارتان استفاده می کنید. با خرید نام دامنه ی شرکت تان برای ایمیل، می توانید در زمان صرفه جویی کنید. این بدین دلیل است که شما می توانید ایمیل تان را از همان کنترل پنلی که برای مدیریت وب سایت تان استفاده می کنید مدیریت کنید. می بینید چقدر راحت است؟

۳برند شما، شانس درخشیدن بیش تری دارد

وقتی ایمیل شما خوب باشد، کسب و کارتان هم خوب به نظر خواهد آمد. حساب های کاربری رایگان از ارزش برند شما می کاهند. این کار دشواری ست که بخواهید با استفاده از آدرس ایمیل رایگان، ایمیل های سفارشی و ویژه ای را ارسال کنید که برند شما را انعکاس دهد.
برندینگ، کمک می کند که ایمیل تان برجسته و بادوام بماند. همینطور نشان می دهد که شما به تصویر شرکت تان و اینکه دیگران آن را چطور می بینند اهمیت می دهید. هرچه مشتریان بیش تری ایمیل های شما را شناسایی کنند، با کسب و کارتان بیش تر آشنا خواهند شد. این آشنایی باعث می شود تا به برند شما اعتماد کرده و هزینه های بیش تری را برای محصولات و خدمات تان صرف کنند.

۴احتمال اینکه ایمیل های تان وارد پوشه اسپم شود کم تر است

حتما می دانید که برخی از کسب و کارها ایمیل هایی که از حساب های رایگان دریافت می کنند را بلاک می کنند. خب، این یعنی وقتی سعی می کنید با استفاده از ایمیل رایگان در هزینه ها صرفه جویی داشته باشید غافلید از اینکه در حال از دست دادن میلیون ها تومان سود هستید. برای مثال، تصور کنید که با استفاده از این ایمیل های رایگان، ۵ ایمیل را برای کسانی، ارسال کرده و هیچ بازخوردی دریافت نکرده اید. سپس درمی یابید که ایمیل های شما در پوشه ی اسپم آنها جای گرفته اند. بعد که با آنها جهت پیگیری تماس می گیرید آنها به شما می گویند که بسیار دیر شده و به رقیب شما پناه برده اند.

۵- کارکنان تان، سفیران برندتان هستند

آیا برنامه دارید که در آینده کارکنانی را استخدام کنید؟ یا هم اکنون کارکنانی را در بخش های متعدد ساختمان خود دارید؟ حساب های کاربری رایگان معمولاً محدود هستند و شما نمی توانید بیش از یک کاربر را آن حساب اضافه کنید. وقتی شما وب سایت خودتان را ایجاد کنید (می توانید برای طراحی وب سایت زیبا و کاربرپسند مختص خودتان، با طراحان و کارشناسان پدیده فکر مهتر ارتباط برقرار کنید.) می توانید حساب های ایمیل بی شماری را هم به وجود آورده و مدیریت کنید.

این یعنی شما قادر هستید با استفاده از نام هر یک از کارکنان یا نقش آنها در سازمان، حساب های ایمیل متعددی را ایجاد کنید. با دامنه ی خودتان می توانید همه ی فرصت هایی را که ایمیل مارکتینگ به کسب و کارتان پیشنهاد می دهد به روی خود بگشائید.

۶- در زمان نیاز، می توانید از حمایت تکنولوژی لذت ببرید

یکی دیگر از مزایای داشتن آدرس ایمیل ویژه ی خود، این است که دیگر هیچ نگرانی درباره ی حمایت تکنولوژی موردنظر نخواهید داشت. هاست وب شما، به راحتی، هر مشکلی که داشته باشید از طریق تماس تلفنی، چت و یا ایمیل پاسخگو خواهد بود. بنابراین می توانید شب ها را با آسودگی خیال بخوابید. زیرا داده های شما در سرورهای امن آنها بک آپ دارند.

[تعداد: 6   میانگین:  5/5]
Avatar

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar