آمار استفاده از اپلیکیشن های بازی و رسانه های اجتماعی

آمار استفاده از اپلیکیشن های بازی و رسانه های اجتماعی

 

آمار استفاده از اپلیکیشن های بازی و رسانه های اجتماعی

 

مردم زمان بیش تری را در Pokemon go صرف می کنند تا فیسبوک و اسنپ چت

براساس یک گزارش جدید، کاربران آیفون به نظر می رسد که زمان بیش تری را با pokemon  سپری می کنند تا فیسبوک، اسنپ چت، توییتر و حتی تلگرام!
آمار و ارقامی که از بررسی این اپلیکیشن توسط شرکت Sensor Tower حاصل شد نشان می دهد که کاربران آیفون از اپلیکیشن Pokemon Go  بیش تر از سایر رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. کسانی که مشغول بازی با این اپلیکیشن هستند طبق بررسی sensor tower  به طور متوسط بیش از ۳۳ دقیقه در روز را صرف اینکار می کنند. این رقم در مقایسه با فیسبوک که بطور متوسط ۲۲ دقیقه و اسنپ چت که ۱۸ دقیقه هست جلب توجه می کند.
البته برخی معیارهای مهم که در این مطالعه صورت گرفته لازم به ذکر است. برای مثال، sensor tower کاربرد این نرم افزار را تنها در یک روز سنجیده است. مثلا روز دوشنبه ۱۱ ژوئن!

cstland-pokemon-go-usage

از طرفی اگر این زمان متوسط به دست آمده را با سایر اپلیکیشن های بازی موبایل مقایسه کنید خواهید دید که چندان هم قابل توجه نیست!
Candy crush به طور متوسط ۴۳ دقیقه و Game of war  قریب به دو ساعت در روز توسط بازیکن ها و علاقه مندان مورد استفاده قرار می گیرد.

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *