آیا خانم ها در کسب و کار موفق تر از آقایان هستند؟

۶ نکته که ثابت می کند خانم ها در کسب و کار و تجارت از مردان موفق ترند

خانم ها در کسب و کار

مطالعات انجام شده در دانشگاه سینا در برزیل درمورد کسب و کار، درباره خانواده و اجتماع از انواع جنسیت از طریق اینترنت انجام شده طبق نظر متخصصان درباره امور اقتصادی و تجاری خانم ها موفقیت خود را ثابت کرده اند.
چرا خانم ها در کسب و کار تجاری موفق تر از آقایان به شمار می روند؟

۱- خانم ها با صداقت بیشتری کارهای خود را انجام می دهند

عقل آنان با وجدانی راحت کارهای بزرگ را به پایان می رساند، در صورتی که مردان برخی اوقات می توانند پیچیده باشند. سبب اینجاست که مردان دوست دارند سریعتر به موفقیت برسند، در صورتی که خانم ها قدرت صبر کردن را دارند تا زمان مناسب فرا رسد.

۲- احساس عاطفی قوی تری برای کسب و کار نسبت به مردان دارند

در روانشناسی مشخص شده است که خانم ها از نظر عاطفی سریعتر از آقایان بالغ می شوند، و این امر باعث می شود از این هوش برای به دست آوردن جوانب انسانی بهتر استفاده کند، یکی از جوانب انسانی تجارت است، مردان با خانم ها فرق دارند در بسیاری از کارها عاطفه را کنار می گذارند، و نمی توانند از این امور در تجارت خود استفاده کنند.

۳- در مذاکره عادلانه تر هستند

خانم ها در تجارت عادلانه رفتار می کنند، زیرا در سختی و درگیری های روانی انعطاف پذیری بیشتری دارند، برعکس آقایان که تمایل به سخت شدن نگرش دارند و در پایان با شکست مذاکره روبرو می شوند.

۴- خانم ها از لحاض اشاره به موضوعات سلبی بهتر از آقایان هستند

یکی از برتری هایی که خانم ها در تجارت نسبت به آقایان دارند واضح صحبت کردن است، خانم ها دقیقا در هر بحث تجاری انگشت خود را روی نقطه مهم قرار می دهند.

۵- خلاقیت دیگران را ستایش می کند

ما به خلاقیت برای اداره سب و کار به شکل موفق نیازمندیم. در مردان ما عدم خلاقیت و در نتیجه عدم موفقیت را شاهد هستیم، اگر مردان در تصمیم گیری ها دقت بیشتری کنند به موفقیت دست پیدا می کنند اما خانم ها از نظر ذهنی دید بازتری دارند، و اگر تصمیم اشتباهی بگیرند مشکلی برایشان پیش نمی آید. در صورتی که مردان اگر تصمیم اشتباهی بگیرند آن را نوعی ضعف می دانند.

۶- ارزش بیشتری به روابط انسانی می دهند

خانم ها اهمیت بیشتری به سلامت خانواده خود می دهند، و نمی خواهند بخاطر کار و تجارت خود خانواده او آسیبی ببینند، همچنین خانم ها می توانند در یک زمان چند کار را انجام دهند اما مردان زیاد به کسب و کار و خانواده اهمیت نمی دهند.

[تعداد: ۵    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar