ارائه بشقاب غذای محبوب شما بر اساس جستجو در گوگل !

 

 

۱۴۴۱۲۱۲۷۳۸_heston-blumenthal-cover

یک روند جدید در برترین رستوران‌های انگلستان اخیرا طی می شود که بر اساس اطلاعات به دست آمده پیرامون مشتریان یک منوی عالی برای هر یک از آن‌ها طراحی می گردد. سرآشپز معروف، هستون بلومنتال، قصد دارد تا در گوگل به جستجود درباره اطلاعات افرادی بپردازد که یک میز را در رستوران “Fat Duck” رزرو می کنند.

این رستوران ماه آینده در منطقه Bray در شهرستان Berkshire بازگشایی خواهد شد. این رستوران سه ستاره ای “Michelin” در یک رای گیری به عنوان بهترین رستوران جهان در سال ۲۰۰۵ انتخاب شد و چندین بار به عنوان بهترین رستوران در انگلستان نیز معرفی گردید. بلومنتال از زمان افتتاح این رستوران در سال ۱۹۹۵ میلادی سراشپز و یکی از شرکای آن بوده است.

یک متخصص هیپنوتیزم و خواننده ذهن به نام “درن براون” به بلومنتال در زمینه کشف اطلاعات درباره مشتریان بدون اطلاع آن‌ها کمک می کند. برنامه او سوال پرسیدن از مشتریان و استفاده از اطلاعات به دست آمده از آن‌ها و تحقیق آنلاین است. به این ترتیب سرآشپز امیدوار است که بتواند بشقاب‌های غذای منحصر به فرد متناسب با علایق هر مشتری را سرو کند. در نتیجه نوعی حس شگفتی شیرین و نوستالژیک در میان مشتریان به وجود می آید.
ایده بلومنتال طرح داستان با هر غذا و یادآوری خاطرات دوران کودکی مشتریان هنگام صرف شام است.
دیگر رستوران های برتر جهان مثل “Soho Farmhouse”، شاخه ای از “Soho House” در آکسفوردشایر، نیز این روند را پذیرفته اند. این رستوران حتی از رزرو میز برای مشتریان بی علاقه ممانعت به عمل می آورد.

 

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

منبع نوشته:ام بی ای نیوز

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar