ارتباط با کارکنان راه دور : راه هایی برای کمک به رشد کارکنان دور از دسترس

ارتباط با کارکنان راه دور

 

ارتباط با کارکنان راه دور

کارکنانی که دور از دسترس شرکت کار می کنند روشی مدرن در رشد کسب و کار به شمار می روند. مشکلات در هر کسب و کاری وجود دارد. اما آیا می توانید کارکنان از راه دور خود را همیشه راضی نگاه دارید؟ آیا شما هم درگیر این نوع مشکلات با کارکنان راه دور خود هستید؟ چگونه می توانیم به رشد کارکنان خود از راه دور کمک کنیم تا همیشه آن ها را به عنوان کارکنان شرکت خود نزدمان داشته باشیم؟

تکنیک هایی وجود دارد که کسب و کارهای کوچک برای نگهداری کارمندان و رشد آن ها استفاده می کنند.

 

۱- افراد صحیح را استخدام کنید

ما روی چیزی که نام آن را “Talen Team – تیم استعداد” نام گذاری کردیم، سرمایه گذاری نمودیم. این تیم احتمالاً در مقایسه با سایر شرکت ها از کارکنان زیادی برخوردار است و دلیل این امر، این است که ما به اهمیت استخدام افراد درست و یکپارچه سازی آنها در تیم آگاهیم. اهداف فرآیند استخدام ما برای یافتن کسانی که مناسبِ اهداف شرکت هستند می باشد. به عنوان مثال؛ متقاضیان کار در طی فرآیند نهایی مصاحبه با یک ارزیابی سه جانبه روبرو می شوند. ما به دنبال مشخص کردن سازگاری آنها با همکاران، تیم رهبری و فرهنگ شرکت به عنوان یک کل جامع هستیم. اغلب کاندیداها گفته اند با اینکه فرآیند استخدام زمان کمی را به خود اختصاص می دهد؛ اما از نحوه ی سخت کار کردن مان برای تعیین اینکه آیا هر دو قسمت مناسبِ هم هستند یا خیر؛ تشکر کرده و رضایت داشتند.

پس از اینکه کارکنان استخدام می شوند متخصصان شبانه روزی ما در طول ۹۰ روز اول با آنها کار می کنند. این راهِ پاسخگویی به همه نوع سوال است و اطمینان می یابند از اینکه اعضای تیم جدیدمان به درستی و شفافیت از وظایف شان آگاه شده اند یا خیر. در نهایت تیم استعداد ما با توسعه ی حرفه ای طولانی مدت به همه ی کارکنان مان کمک کرده و بطور مرتب به چک کردن می پردازند تا مطمئن شوند که آنها درگیر بوده و مسیری که در حال پیشروی هستند را دریافته اند.

۲- فرهنگ سازمانی خود را تقویت کنید

اگر شما فرهنگ سازمانی مثبتی نداشته باشید، استخدام افراد صحیح به هیچ دردی نمی خورد! ارتباط یک جزء ضروری سازمان است که ما آن را “وضعیت برقراری ارتباط” می نامیم و یکی از ارزش های سازمانی ماست. شاید کلمه ی ارتباط شما را به یاد شبکه های اجتماعی بیندازد! هدف ما همین هست. در یک سازمان از راه دور که به سرعت هم در حال رشد است، اعضای تیم باید یکدیگر را بروز شده حفظ کنند. حتی گاهی شاید این بروزرسانی ها کم ارزش محسوب شوند. برقراری ارتباط از طریق چت، تلفن و یا ایمیل کمک می کند تا یکدیگر را در جهت صحیح پیش ببریم.

ما همینطور از اعضای تیم خود می خواهیم تا رابطه هایی پایدار ایجاد کنند. به منظور ایجاد تیمی موفق می توانید مسابقات ماهانه برگزار کرده، تعطیلات خوبی برای آنها درنظر گرفت. از انواع بازی ها استفاده کنید. شرکت ها می توانند با خدمات گسترده ی خود باعث تقویت روح جامعه شوند.

۳- با نیازهای واحد کارکنان راه دور خود، روبرو شوید

اگر می خواهید کارمندان دور از دسترس شما با شرکت شما رشد کنند باید از آن ها حمایت کنید. می توانید حمایت هایی چون کمک مالی، تهیه لوازم الکترونیکی، و لوازم اداری را برای آن ها فراهم آورید. هر چیزی که باعث بهبود وضعیت روحیه و کار آن ها می شود را در اختیارشان قرار دهید.

جلسات ماهانه برای تیم باعث حفظ ارتباط میان همه اعضا می شود و کارمندان با دریافت فرم بازخورد از کسب و کار خود افکار خود را با هم به اشتراک می گذارند. این کارها باعث می شود کارمندان دور از دسترس ما احساس دیده شدن، شنیده شدن را تجربه کرده و بدانند که فراموش نمی شوند.

شما هم ممکن است استراتژی هایی برای توسعه استعدادهای راه دور خود امتحان کرده باشید. پس می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

در هر حال، باید مطمئن باشید که از استراتژی هایی استفاده می کنید که باعث توسعه فرهنگ و سیاست تیم شما شده و رشد شرکت شما را تضمین کنند.

نویسنده: Chris Byers

[تعداد: ۵    میانگین: ۴.۶/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar