از هر ۶ انسان، یک نفر به توالت دسترسی ندارد!

اخیراً فروشندگان سرویس بهداشتی در لندن دست به ابتکار جالبی زدند. این ابتکار در عین جالب بودنش حس انسان دوستی را هم نشر می داد.

 

toiletad.bazaarpress1

خب احتمالاً می پرسید که فروش سرویس بهداشتی چه ارتباطی با انسان دوستی می تواند داشته باشد؟!

واقعیت این است که در دنیای امروز همه چیز، نه! شاید خیلی از مسائل بهم مربوط و وابسته باشند. البته این نظر ماست، شما هم می توانید نظرات خود را در قسمت نظرات (انتهای صفحه) با ما و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.

  • خب برمی گردیم به نشر حس انسان دوستی و خرید سرویس بهداشتی!

طبق آمار بدست آمده حدود یک بیلیون نفر یعنی یک نفر از هر ۶ فرد به توالت دسترسی ندارد یا از آن استفاده نمی کند! شاید باورش سخت باشد اما این یعنی باید بیرون رفته و تا شب منتظر باشد تا صاحب اندکی حریم خصوصی شود! خب طبیعتاً همین امر کافی ست تا کرامت انسانی را زیرسؤال برده و باعث گسترش بیماری ها شود.

شرکت Andrex با مشارکت Unicef، این واقعیت سخت و غم انگیز را با خریداران سرویس بهداشتی در انگلیس به اشتراک گذاشت تا با مشکلات بهداشتی که کودکان و خانواده ها در آنگولای آفریقای غربی با آن دست و پنجه نرم می کنند کمی آشنا شوند. البته شاید کلمه ی آشنا شدن در اینجا واژه ی مناسبی نباشد. چرا که دوجانبه نیست! و علاوه بر آن، دردی از دردهای مردم ناتوان آنگولا دوا نمی کند.

 

 

toiletad.bazaarpress

یکی از فروشگاه های سرویس بهداشتی در محله Kings Cross لندن، دوربین های مخفی در فروشگاه قرار داد تا از واکنش خریداران به هنگام دیدن این صحنه فیلمبرداری کند. این لحظه واقعاً دیدنی خواهد بود!

این فروشگاه از گران قیمت ترین سرویس های بهداشتی گرفته تا سرویس بهداشتی های معمولی را شامل می شود.. دکوری که در این قسمت از فروشگاه بکار برده بودند معرف روستای آنگولا می باشد.

 

toiletad.bazarpress

 

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar