از کجا بدانیم که پروژه نیاز به نرم افزار هوشمند دارد؟

 از کجا بدانیم که پروژه نیاز به نرم افزار هوشمند دارد؟

از کجا بدانیم که پروژه نیاز به نرم افزار هوشمند دارد؟

 

آیا کار بر روی پروژه ی جدیدی را شروع کرده اید؟ آیا کسب و کاری تجاری شما به نرم افزار نیازمند است؟

بیش تر شرکت هایی که پروژه های جدیدی را طراحی می کنند به دنبال نرم افزار هوشمند برای کار خود هستند. اما لازم است بدانیم که آیا واقعاً پروژه شما به نرم افزار نیاز دارد؟ این سوال را باید قبل از شروع پروژه خود از خودتان بپرسید.
نرم افزارهای هوشمند برای بیشتر شرکت ها و پروژه ها مناسب است اما برای همه خیر!
اگر پاسخ شما به سوالات زیر مثبت باشد یعنی می توانید نرم افزار هوشمند برای کسب و کار خود طراحی کنید.

آیا توانایی استفاده از قدرت “ارتباط با ۲۴/۷ درصد از مشتریان خود” را دارید؟

این سوال بسیار ساده است چه کسی دوست ندارد با مشتریان خود ارتباط نداشته باشد و چه کسی می تواند از چنین قدرتی استفاده نکند.

آیا می توانید نرم افزاری با قابلیت های فراوان و استفاده ی آسان تولید کنید تا هویت بازاریابی شما را منتشر کند؟

پاسخ به این سوال را بسیاری از شرکت های کوچک نمی دانند؛ اما حجم کسب و کار شما هر اندازه که باشد طراحی نرم افزاری هوشمند با قابلیت های فراوان، کم تر از طراحی یک شبکه اجتماعی به شمار نمی رود.

آیا پروژه جدید شما می تواند از این نرم افزار استفاده کند؟

پاسخ به این سوال نیز بسیار ساده است؛ اما در بین این سه سوال، مهم ترین به شمار می رود. ممکن است رسیدن به مشتریان در طول روز امری اغوا کننده برای سرمایه گذاری باشد اما شرکت چگونه از این نرم افزار استفاده کند؟

نیازهای شما از این نرم افزار طبق کسب و کار و مراحل رشد و توسعه پروژه متفاوت است، اما اگر این انتخاب از مراحلی باشد که اینک برای شما توضیح می دهیم پس ساختن یک نرم افزار هوشمند برای کار شما ضروری است.

 

۱- پیشرفت در بازار نسبت به رقبا

اگر در بازاریابی با نرم افزارهای هوشمند گوشی، رقیب ندارید، پس این بزرگ ترین فرصت برای شما جهت رسیدن به مشتریان جدید است. وجود برنامه هوشمند در گوشی برای کسب و کار شما در بازار به معنای یک امتیاز برای شما محسوب می شود البته اگر رقیب شما این نرم افزار را برای بازاریابی پروژه خود طراحی نکرده باشد.

۲- برآورده ساختن نیازهای مشتریان

گاهی رسیدن به شما و یا محصول تان برای مشتری کار راحتی نیست؛ به طور مثال: اگر شما وب سایتی دارید که راهنمایی های پزشکی را به مردم ارائه می دهد پس وجود نرم افزاری هوشمند برای این کار کاملاً ضروری ست.

۳- به دست آوردن مشتریان جدید

تصور کنید مشتری بین انواع نرم افزارها به دنبال نرم افزار مربوط به کار خودش باشد مانند برنامه ای که بتواند با آن حساب های شخصی خود را کنترل کند یا ممکن است دنبال برنامه ای برای تنظیم زمان خود باشد اگر برنامه شما از این دسته نرم افزارها باشد و از کیفیتی مناسب هم برخوردار باشد بدون شک از نرم افزار شما استفاده خواهد کرد.

۴- افزایش تعامل با مشتریان

بدون هیچ راه ارتباطی تعامل با مشتری پایدار نخواهد ماند استفاده کردن از ایمیل راه مناسبی است اما برای این کار باید از کامپیوتر خود استفاده کنید با داشتن نرم افزاری هوشمند می توانید با مشتریان خود تعامل داشته باشید.

۵- بهره وری از نرم افزار

اگر پروژه ی جدید شما مشتریان فراوانی دارد می توانید از طریق این برنامه مدلی سودآور از این راه به دست آورید. مشهورترین این مدل ها تبلیغات است، تصور کنید به جای تبلیغات در وب سایت ها می توانید هر تبلیغ جدیدی را از طریق این نرم افزار مشاهده یا ارسال کرده و فروش خود را بالا ببرید.

۶- عملکرد محصولات و خدمات خود را ارزیابی کنید

با استفاده از این برنامه هوشمند تمام نظرسنجی های مشتریان درباره محصولات خود را مطالعه کنید و به آن ها پاسخ دهید. همچنین به صورت زنده می توانید به سوالات آن ها پاسخ دهید بیش ترین محصولاتی که مشتریان از آن ها استقبال می کنند چیست؟ چه خدماتی را بیش تر دوست دارند؟ چه زمانی محصولات شما بیش تر فروش دارد؟ آیا همیشه مشتری برای محصول شما موجود است؟

۷- آنچه را که تولید می کنید به مشتری ارائه دهید

این دلیل مهم ترین بخش طراحی یک نرم افزار است. با وجود اینکه این برنامه فایده های گوناگونی دارد اما فرصت مناسبی را هم برای ارائه محصولات به مخاطب فراهم می سازد. با این کار متوجه می شوید مشتری چه میزان به محصول شما علاقه مند است.

[تعداد: ۳    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar