اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده ریاست جمهوری ۹۶

اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده ریاست جمهوری که چند روز است همه را منتظر خود گذاشته امشب منتشر شد.

 

 

اسامی کاندیدای تایید صلاحیت شده ریاست جمهوری

وزارت کشور اسامی کاندیدای تایید صلاحیت شده ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان را اعلام کرد.

از مدت ها پیش بحث و گفتگو بر سر تایید و عدم تایید صلاحیت کاندیدای ریاست جمهوری بر سر زبان هاست.

همانطور که می دانید انتخابات پیش رو یکی از مهم ترین مسائل کشور عزیزمان است. که بر روند زندگی و معیشت ما تاثیر گذار است. انتخاب هر یک از کاندیدا می تواند روند اقتصادی جدیدی را پیش روی ما قرار دهد. از همین رو پدیده فکر مهتر اخبار این حوزه را در اختیار صاحبان، فعالان، اساتید، دانشجویان و علاقه مندان حوزه کسب و کار قرار خواهد داد.

طبق اعلام وزارت کشور، محمود احمدی نژاد، حمید بقایی، محمد هاشمی از سرشناسترین افراد رد صلاحیت شده هستند.

طبق این اعلام ۶ نفر از ثبت نام کنندگان تایید صلاحیت شدند که به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: اسحاق جهانگیری، حسن روحانی، ابراهیم رئیسی، محمد باقر قالیباف، مصطفی میر سلیم و مصطفی هاشمی طبا.

با توجه به اعلام اسامی کاندیدای تایید صلاحیت شده ریاست جمهوری می بایست دید هر یک از این کاندیدها در ادامه مسیر چگونه به اعلام برنامه های خود می پردازند.

شورای نگهبان قانون اساسی صلاحیت محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور پیشین این کشور را برای نامزدی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری رد کرده است.
بنا به اعلام ستاد انتخابات ایران نامزدهایی که صلاحیت آنها تایید شده‌ (به ترتیب الفبا) اسحاق جهانگیری، حسن روحانی، ابراهیم رئیسی، محمد باقر قالیباف، مصطفی میرسلیم و مصطفی هاشمی طبا هستند.

 

 

 

 

 

[تعداد: ۷    میانگین: ۴.۷/۵]

درباره نویسنده

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *