استراتژی برند شخصی در چند مرحله [اینفوگرافی]

استراتژی برند شخصی

 

استراتژی برند شخصی

برند شخصی شما ارزش های شما را به جهانیان نشان می دهد. جهانیان هم شامل کارفرمایان احتمالی و بالقوه است و هم، هرکسی که در سطح زمین زندگی می کند. همانطور که بارها در همین وب سایت حاضر تاکید کردیم اهمیت برند شخصی برای تک تک ما بدیهی و الزامی ست. و طبیعی ست که وقتی از اهمیت چیزی آگاه باشیم سعی کنیم آن را در خودمان پرورش داده و به سمت تخصصی شدن در آن حرکت کنیم.

بیان کردن اینکه، شما چه کسی هستید، چه کارهایی انجام می دهید، اصلاً چرا این کارها را انجام می دهید! به شما کمک می کند تا جایگاه خودتان را برای رسیدن به موفقیت ثابت کنید.

امروزه بسیاری از برندهای شخصی از طریق حضور در دنیای آنلاین افراد ایجاد شده است که ابزار موردنیاز برای آن، تنها حساب های کاربری در شبکه های اجتماعی ست که قطعاً با آنها آشنا هستید. قبل از اینکه مستقیماً به پست کردن عکس در اینستاگرام بپردازید و فکر کنید که آنها نشان دهنده ی شما هستند، به چند مرحله ی قبل تر برگردید و به یاد آورید که گفتیم “موفقیت، در طول یک شب رخ نمی دهد!” رونق یافتن صفحات اجتماعی و برند شخصی شما نیز همینطور. برای تبدیل شدن به یک برند شخصی قدرتمند تلاش های بیش تری نیاز است.

داشتن یک هدف تخصصی و حرفه ای، تمرین کردن نویسندگی و نوشتن، درک رقبای تان، استفاده از شبکه های اجتماعی (نه فقط تلگرام!) این ها مواردی هستند که برای ساخت برند شخصی قدرتمند نیاز می باشد.

به اینفوگرافی زیر نگاهی بیندازید تا به استراتژی شما در ساخت برند شخصی کمک کند.

this-site

 

[تعداد: ۶    میانگین: ۴.۷/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar