استراتژی تبلیغاتی جذب مشتریان رقبا

۴ نکته از استراتژی تبلیغاتی جذب مشتریان شرکت های رقیب

استراتژی تبلیغاتی جذب مشتریان

هنگامی که کسب و کار خود را شروع می کنید، همیشه به دنبال بازاری هستید که رقابت زیاد در آن وجود نداشته باشد، چون شما در ابتدای راه هستید سعی می کنید از رقابت کردن با شرکت های بزرگ پرهیز کنید، اما اگر به موفقیت های زیادی دست پیدا کردید، می بینید که رقابت با دیگران امری ست که راه فراری ندارد، و اگر با آن ها بر سر محصولاتشان رقابت نکنید آن ها با شما رقابت خواهند کرد، رقابت در کسب و کار امری طبیعی ست که فشار آن باعث می شود ایده های جدیدی را خلق کنید و باعث ترویح استراتژی تبلیغاتی برای دزدیدن ایده های بازاریابی رقیب شوید.
در این مقاله  ۴ استراتژی تبلیغاتی برای جذب مشتری را برای شما در نظر گرفتیم.

هنگامی که بخواهید محصول خود را در فیسبوک ترویج کنید، سعی کنید دسته مورد نظر خود را برای تبلیغات انتخاب کنید و می توانید تخصصی تمرکز خود را روی یک دسته از مردم متمرکز کنید،  می توانید این کار را به صورت عمومی انجام دهید، ما می خواهیم روی  مشتریانی تمرکز کنیم که فقط هدف آن ها یک محصول مشخص  باشد. سعی کنید برای هدف قرار دادن مشتریان شرکت رقیب از اسم شرکت آن ها استفاده کنید به این صورت با ورود مشتریان به صفحات شما تبلیغات شما برای آن ها ظاهر می شود و اگر تبلیغات شما قوی باشد باعث خسارت دیدن و شکست رقیب خواهید شد.

یوتیوب به عنوان بهترین شبکه برای ترویج ویدئوها به شمار می رود، و باعث ترویج برنامه های تبلیغاتی سایر شرکت ها می شود، به این نکته توجه کنید مراقب ویدئویی که شرکت رقیب در یوتیوب می گذارد باشید، ویدئویی بهتر از آن بسازید و در آن شرح دهید چرا باید مردم محصولات شما را به دیگر محصولات ترجیح دهند، مراقب تمام برنامه های تبلیغاتی آن ها باشید و اگر موفق شدید ویدئویی بهتر بسازید کسب و کار شما رواج پیدا خواهید کرد.

تبلیغات از طریق گوگل به عنوان پراستفاده ترین تبلیغات به شمار می رود، در این شبکه ویژگی به نام Custom affinity audience وجود دارد که این ویژگی برای هدف قرار دادن شرکت های رقیب عالی می باشد. فقط باید عنوان صفحه اصلی شرکت رقیب را برای شرکت خود قرار دهید، به این صورت بازدید کنندگان به جای محصولات رقیب محصولات شما را خواهند دید.

در اینترنت ابزارهایی وجود دارد که شما را قادر به ساختن لیستی از مخاطبان شرکت  رقیبتان می کند، مثلا مانند ابزار BirdSong بعد از حاضر کردن چنین لیستی که تمام مخاطبان در آن قید شده است از آن لیست  تبلیغی خوب بسازید و به تویتر بروید Add tailored audiences  را انتخاب کنید و هدف خود برای شروع کار مورد نظر  شروع کنید.

 

مطالب مرتبط :

استراتژی تبلیغات و ترویج

[تعداد: ۸    میانگین: ۳.۹/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

1
دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar
1 نویسندگان دیدگاه
اکبرآبادی
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اکبرآبادی
مهمان
اکبرآبادی

کیفیت کالا و متناسب با درامد و عرضه آسان بیشترین رضایت مشتری را جلب می نمائید.