استراتژی هایی برای جذب استعدادهای بهتر در کسب و کار

استراتژی هایی برای جذب استعدادهای بهتر در کسب و کار

استراتژی هایی برای جذب استعدادهای بهتر در کسب و کار

رقابت کارکنان با یک دیگر سخت تر از همیشه شده است. آیا شما کسب و کار کوچک یا شرکت بزرگی دارید که بخواهید با دیگران بر سر آن رقابت داشته باشید و استعدادهای بیشتری نسبت به دیگران جذب کنید؟
در این مقاله استراتژی هایی برای شما توصیح می دهیم که به جذب استعدادها بپردازید.

۱- فرایند برنامه را ساده و جذاب کنید

بهترین جویندگان کارگزینه های بی شماری برای انتخاب دارند و سازمان های زیادی برای جلب توجه آنان به مبارزه برمی خیزند. اگر وب سایت شما از جویندگان کار بخواهد که دو صفحه را از اطلاعات شخصی خود پر کنند بدون شک این افراد به جای دیگری خواهند رفت! مطمئن باشید که یک راه ساده و آسان را به آن ها ارائه داده اید. به یاد داشته باشید که این اولین تاثیری ست که کسب و کارتان در فرد ایجاد می کند.

۲- مراقب تیم های فعلی خود باشید

جویندگان کار دوست دارند نظرات کارکنان شرکت و مصاحبه کنندگان را درباره ی سازمان بدانند و سوالاتی را بپرسند. به طوری که شما با شور و شوق می خواهید از آن ها بپرسید چرا دوست دارید در اینجا کار کنید.

بر اساس مطالعه “Gallup” کارکنانی که گزارش دادند دوست صمیمی شان در محل کار به همراهشان است ۴۳ درصد بیش تر احساس ستوده شدن و به رسمیت شناخته شدن را تجربه می کنند و ۳۷ درصد از افراد بیشتر مایلند تا کسی را که در سازمان هست مورد تشویق قرار دهند.

۳- برای طولانی مدت برنامه ریزی کنید

اگر با یک شخص فوق العاده برخورد کردید که برای نیازی که دارید، مناسب نبود، ارتباط خود را با او حفظ کنید. به آن ها بگویید که واقعا از مصاحبه کردن با آن لذت می برید اگر واقعا در وجود این شخص مهارت لازم را می بینید از او استفاده کنید. روند برنامه ریزی و ساختار شما باعث می شود از رقبای خود پیشی بگیرید این یک اولویت برای استخدام در کار شماست.

۴- همکار خوب استخدام کنید

همکارانی که استخدام می کنید نشان دهنده ی شرکت شما هستند. مراقب باشید افرادی که استخدام می کنید تاثیر بدی روی شما نگذارد و ارزش ایجاد روابط کاری را داشته باشد نه این که فقط به عنوان کارمند وقت خود را پر کنند.
همچنین باید خلاق باشید تا مشکلات دیگران را حل کنید.

[تعداد: ۱۲    میانگین: ۴.۶/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar