استراتژی های بازاریابی برای توسعه کسب و کار

استراتژی های بازاریابی برای توسعه کسب و کار

 

استراتژی های بازاریابی

استراتژی های بازاریابی برای توسعه کسب و کار چه مواردی هستند؟

زمان بسیاری لازم است تا یک شرکت با استفاده از کمپین های بازاریابی به کسب و کار خود توسعه دهد. برای رشد هر کاری موسسه ها باید به مزیت رقابتی که در بین آن ها و رقباست توجه قابل توجهی داشته باشند. برخی شرکت ها چه توسعه یافته و چه در حال توسعه در هر موقعیتی به دنبال استراتژی هایی هستند تا کار خود را رونق بخشند. در این مقاله استراتژی های کسب و کار و بازاریابی را که به توسعه کسب و کارتان کمک می کنند به شما عزیزان معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.

همکاری با شرکت های تجاری

مشارکت شرکت های تجاری در کار بازاریابی نکته جالبی ست. شما می توانید با همکاری دیگر سازمان ها یک کمپین بازاریابی ایجاد کنید و از تجربیات هم بهره ببرید. با مشارکت مراکز تجاری محتوایی قوی تر ارائه دهید. انواع تکنیک های فروش را برای جذب مردم و فروش دیگر محصولات به کار ببرید به طور مثال برای علاقه مندان به هنر از انواع موسیقی ها در وب سایت های خود استفاده کنید. تمام کارهای روزانه خود را به شکل یادداشت بنویسید تا مورد بررسی و تحلیل قرار بگیرد.
با توجه به بررسی های صورت گرفته سایت ها در ۲۴ ساعت شبانه روز فقط ۳۰ درصد از مردم را که کسب و کار تجاری دارند می توانند جذب نمایند تا محتوای آن ها را مطالعه کنند. ۳۳ درصد دیگر با مطالعه محتوای نشریات، رادیو، تلویزیون سپری می شود و ۲۰ درصد هم سعی می کنند در تصمیم گیری های شرکت برای خرید از شرکت های رقیب دخالت داشته باشند. فکر می کنید چند درصد از مردم مخاطب شما باشند؟ مهم نیست محصولات شما چه چیزی باشد مهم تعامل درست با مشتریان است. از کانال های مختلف در شبکه های اجتماعی جهت بازاریابی محصولات خود استفاده ببرید سعی کنید محصولات شما متنوع و متناسب با انواع فصل ها باشند.

 

برای مشتری داستان تعریف کنید

داستان گویی یکی از موثرترین روش در بازاریابی است. اما چگونه می توانیم آن را به شکل مدرن استفاده کنیم؟ نیازی نیست قصه زندگی خود را برای مشتری تعریف کنید از سرشناس بودن، کیفیت و فروش خوب یک نام تجاری داستان بسازید، گاهی تلنگرهایی کوچک مانند داستان می تواند فروش شما را افزایش دهد. محققان دریافته اند شرکت ها با محصولات خود می توانند خاطرات گذشته مردم را زنده نگاه دارند. این یک استراتژی بازاریابی است. با محصولات خود مردم را به یاد خاطرات خوب گذشته بیندازید. این آزمایش می تواند پول خوبی را برای شما حاصل آورد.

 

[تعداد: ۱۰    میانگین: ۴/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar