استفاده از زبان بدن برای جلب توجه دیگران

استفاده از زبان بدناستفاده از زبان بدن

استفاده از زبان بدن و درک چگونگی آن می تواند شما را بهتر و سریعتر به عقل و قلب مردم برساند. به واسطه حرکات جسم خود توجه دیگران را جلب کرده و رویکردهای مثبتی از مردم دریافت نمایید. برای آموختن مهارت زبان بدن با مشاوران برجسته مطالعه کرده یا در اینترنت مطالبی را مطالعه کنید، تا در صورت داشتن مشکل با نحوه برخورد با دیگران مشکلاتان حل گردد. با آموختن زبان بدن دیگران را مجبور می کنید به شما توجه کنند و به شما علاقه مند باشند. جلب توجه دیگران می تواند تصوری زیبا در ذهن مردم برای شما بر جای گذارد.

لبخند زدن، صداقت چشم ها

هنگامی که با افرادی در جلسه ها و یا در کسب و کار خود روبرو می شوید باید لبخند بزنید، اما طبق تکنیک خاصی این کار را انجام دهید، در اولین ثانیه های دست دادن لبخند بزنید و چند ثانیه دست دادن را طول دهید سپس لبخند خود را بیشتر و مناسب تر کنید. روش لبخند زدن شما و تحکم داشتن هنگام لبخند زدن باعث می شود مردم احساس کنند شما دارای شخصیتی صادق هستید، پس گرم تر و صمیمی تر با شما برخورد داشته و از شما تشکر خواهند کرد. منظور از صداقت چشم نگاه کردن مستقیم به چشم مخاطب شما و صحبت با او نیست، صداقت چشم های انسان امری درونی ست که با ابراز آن می توانید دیگران را جذب خود کنید. نگاه مستقیم شما به مخاطب و صحبت با او یکی از روش های احترام به مخاطب و توجه به اوست.

توجه کردن، حرکت نکردن

باید درک کنید افرادی که با آن ها وارد صحبت می شوید مخصوصا افرادی که برای اولین بار با شما صحبت می کنند با تمرکز زیاد به روش استفاده از زبان بدن شما توجه می نمایند. به طور مثال اگر یکی از مخاطبان با شما صحبت کرد هم نگاه خود را مدیریت کرده هم باید با دقت از زبان بدن خود استفاده کنید. هیچ گاه هنگام صحبت با کسی به او پشت نکنید یا کج ننشینید و به او بگویید که به او گوش می دهید. هنگامی که فردی با شما در حال صحبت است زیاد حرکت نکنید حرکت زیاد باعث می شود مخاطب احساس کند شما به او احترام نمی گذارید. اگر شما در حال صحبت بودید دست های خود را به صورت نزدیک نکرده و دست های خود را تکان ندهید این کار باعث می شود دیگران فکر کنند شما فردی دروغگو هستید.

دندان ها، تصور کردن

داشتن دندان های سفید و سالم امری مهم است. با صرف نظر از جنبه بهداشتی آن این امر در روحیه شما هم تاثیر مثبتی دارد. داشتن دندان های سفید همراه با لبخند به طرف مقابل این احساس را می دهد که شما فردی با اعتماد به نفس بالا هستید. هنگامی که برای اولین بار با شخصی روبرو می شوید به گونه ای برخورد کنید که گویا دوست قدیمی خود را دیده اید، زیرا هنگامی که ذهن خود را گول بزنید و تصور کنید با دوست خود ملاقات دارید این روش تاثیر مثبتی در برخورد شما خواهد داشت و مخاطب احساس خوبی خواهد کرد.

با توجه به موارد گفته شده استفاده از زبان بدن برای جلب توجه دیگران ممکن می گردد.

[تعداد: ۸    میانگین: ۳.۶/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

2
دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar
2 نویسندگان دیدگاه
ناشناسفیض محمد
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
فیض محمد
مهمان
فیض محمد

سلام سری کتابهای راز نیروهای فراحسی پروفباک از جمله اسرار انتقال فکر و احساسات(تله پاتی) ، اسرار فکرخوانی(تله پاتی ذهنی) اسرار خوابگری(هیپنوتیزم) ووو اولین مراجع و مآخذ در دنیا است که به این موارد پرداخته است و ایکاش در راستای حق قلم یادی از این دانشمن@د و نویسنده ای با دهها اثر عنوان کتاب، بشود، موفق باشید

ناشناس
مهمان
ناشناس

من یه دانش آموزم و یکی از دوستام با استفاده از چشمای عسلیش دبیر هارو به خودش جذب میکنه و همین باعث خوش شانسی و انتخاب شدن اون برای خیلی از کارها میشه و دبیرها توجه بیشتری به اون خواهند داشت.میخوام رازش رو بفهمم ولی تا الان فقط فهمیدم که باید مستقیم با چشمام به دبیر خیره بشم و لبخند بزنم و سرمو تکون بدم اونوقت فکر کنم جواب بده!