• اسفند ۹, ۱۳۹۸

استفاده از پینترست برای کسب و کار کوچک

 

استفاده از پینترست برای کسب و کار کوچک

استفاده از پینترست برای کسب و کار کوچک بسیار مفید است. پینترست یک شبکه اجتماعی مبتنی بر تصویر است که بر قدرت تصاویر بصری تمرکز دارد. از آنجا که این شبکه بسیار متفاوت از سایر شبکه ها، یعنی توییتر و فیس بوک است، مجموعه ای از قوانین و بهترین شیوه های جدید در آن اعمال می شود. بنابراین انجام تحقیق در مورد چگونگی استفاده از پینترست برای کسب و کار کوچک ، ضروری است.

همراه با تحقیق، مهم است که ابتدا برنامه بازاریابی خوبی داشته باشید. آنگاه می توانید فعالیت در رسانه های اجتماعی جدید را به استراتژی بازاریابی خود اضافه کنید.

هنگامی که تصمیم به استفاده از پینترست گرفتید، این هفت ایده را مرور کنید. تا روش های مختلفی را یاد بگیرید. که با آنها می توانید از پینترست برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده کنید. و برند خود را به صورت آنلاین تقویت کنید.

برای مطالعه بیشتر:

حساب شبکه اجتماعی چه مزایایی برای کسب و کارها دارد

نقش شبکه های اجتماعی در انتشار محتوا چگونه است

اشتباهات بازاریابی در شبکه های اجتماعی

هفت راهکار برای استفاده از پینترست برای کسب و کار کوچک

۱. محصولات خود را ارتقا دهید

اگر شما محصولات فیزیکی می فروشید، یکی از واضح ترین روش های استفاده از پینترست این است که عکس های محصولات خود به اشتراک بگذارید. شما می توانید عکس های محصولات خود، انواع مختلف رنگ ها و سبک ها و حتی عکس های مشتریان خود را که از محصولات تان استفاده می کنند، به اشتراک بگذارید.

برای تعیین یک پین به عنوان یک محصول، قیمت را به توضیح محصولات خود اضافه کنید. پین هایی که دارای قیمت هستند لایک بیشتری نسبت به پین های بدون قیمت دریافت می کنند.

۲. پست های وبلاگ خود را برجسته کنید

وبلاگنویسان از پینترست برای برجسته کردن پست های وبلاگ خود استفاده می کنند و از محتویاتی که انتشار می دهند، دایرکتوری های بصری ایجاد می کنند.

۳. فیلم ها را به اشتراک بگذارید

عملکرد تبلیغ ویدئویی درست همانند تبلیغ از طریق وبلاگ است، با این تفاوت که شما می توانید فیلم های خود را مستقیما در پینترست جاسازی کنید. همه ما می دانیم که فیلم های آنلاین می توانند برای صاحبان کسب و کارهای کوچک بسیار قدرتمند باشند، بنابراین این روش عالی برای استفاده از پینترست برای بسیاری از کسب و کارها است.

۴. تحقیقات بازار انجام دهید

پس از آنکه چیزی را پین کردید، بررسی کنید که چه اتفاقی می افتد. آیا مردم آن را لایک می کنند یا آن را ریپین می کنند؟ آیا فالورهای جدیدی به دست می آورید؟ نگاهی به پروفایل های کسانی که با پین های شما تعامل دارد، بیندازید تا ببینند آنها چه کسانی هستند، چه کاری انجام می دهند و چه علایق دیگری ممکن است داشته باشند. این یک راه عالی برای سازماندهی محتویاتی است که شما پین می کنید.

۵. فضایی برای همکاری ایجاد کنید

پینترست همچنین می تواند یک فعالیت گروهی باشد. شما می توانید بُردهایی تخصیص بدهید که فضاهای همکاری هستند و مشارکت کنندگان را برای پیوستن به گروه و بحث ها اضافه کنید. این یک روش عالی برای جمع آوری تیم، به اشتراک گذاری ایده ها و یادگیری از یکدیگر است.

۶. وب سایت خود را گسترش دهید

فعالیت شما در پینترست لازم نیست که محدود به چیزی خاص باشد. شما می توانید از پینترست برای ایجاد سایر فعالیت های بازاریابی آنلاینی که در کسب و کار خود انجام می دهید، استفاده کنید. یک ایده این است که نسخه های بصری از محتوای استاتیکی که در وب سایت شرکتتان دارید، ایجاد کنید. شما می توانید یک بُرد درباره ما، توصیفات و حتی سابقه کسب و کار خود به صورت عکس، ایجاد کنید.

۷. مشتریان، همکاران و دیگران را برجسته کنید

اگر چه هدف شما ممکن است تبلیغ کسب و کار خودتان و افزایش ترافیک در وب سایت یا وبلاگ تان باشد، اما باید در نظر داشته باشید که بُردهایی را ایجاد کنید که تصاویر، محتوا و اطلاعات دیگران را نیز برجسته کنند.

برای انجام این کار یک بُرد ایجاد کنید که مشتریان شما را مشخص و برجسته می کند. شما همچنین می توانید بُردهای عمومی ایجاد کنید که برای مخاطبان مورد نظرتان جذاب باشد و انواع مختلف تصاویر را از منابع مختلف پین کنید. یک نمونه عالی از این مورد، بُردی است که شامل پین های مربوط به توصیه های مختلف بازاریابی است.

با این هفت راهکار استفاده از پینترست برای کسب و کار کوچک مفید و اثر بخش خواهد بود.

[تعداد: ۵    میانگین: ۳.۲/۵]
Avatar

ناهید خدایاری

علاقه ای که به مترجمی دارم باعث شد دریچه ی عظیمی به رویم باز بشه و با مباحثی آشنا بشم که به نظرم نقش اصلی رو در تشکیل شخصیت و موفقیت افراد (زندگی شخصی و کسب و کار) داره. امیدوارم همه بتونیم ضامن موفقیت خودمون باشیم.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar