اسنک رایگان گوگل برای پیدا کردن عکس در ۲۰ ثانیه

اسنک رایگان گوگل

اسنک رایگان گوگل

یک شیرین کاری با هدف تبلیغ سرویس عکس گوگل در چهار شهر آمریکا انجام می شود.

یک شیرین کاری با هدف تبلیغ سرویس عکس گوگل در چهار شهر آمریکا انجام می شود. غذای گوگل با هدف تبلیغ سرویس عکس خود قول اهداء اسنک های رایگان به افرادی را می دهد که می توانند در گوشی خود یک عکس خاص را در مدت ۲۰ ثانیه پیدا کنند.

آژانس تبلیغاتی Deeplocal با هدف تاکید بر روی قابلیت جستجوی Google Photos هفته گذشته در شهر نیویورک این طرح را کلید زد. در این راستا یک کامیون مخصوص حمل غذا اسنک های شرکت Wafels & Dinges را نمایش می دهد. ایده این طرح به چالش کشیدن شرکت کنندگان برای پیروزی بر یک ساعت شمارش معکوش مکانیزه بزرگ با پیدا کردن یک عکس در گوشی خود از طریق یکی از شاخه های جستجوی Google Photos است.

سوژه های این عکس ها برای مثال می توانند قایق، سگ یا ساحل باشند. همان طور که در فیلم زیر می بینید، برندگان این مسابقه با نشان دادن تصویر مورد نظر می توانند یک عدد وافل کوچک رایگان را دریافت کنند. در همین حال، در صورت شکست در مسابقه پیدا کردن یک عکس، ایراد یک سخنرانی درباره Google Photos نیز می تواند به آن ها کمک کند.
در لس آنجلس، کامیون مخصوص حمل غذا بستنی های Coolhaus را به برندگان این مسابقه هدیه می دهد.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *