اشتباهات مدیران افراد دورکار منجرب چه می شود؟

اشتباهات مدیران افراد دورکار در کسب و کارهای مختلف متفاوت است. برخی از این اشتباهات بهره وری را کاهش می دهد. و برخی منجرب شکست می شود. استیو جابز مدیر شرکت اپل در سال ۱۹۸۵ تصمیم گرفت مدیریت این شرکت را به فرد دیگری به نام ” Jun Sequelli” که دارای مهارت و تجربه است محول کند.

اشتباهات مدیران افراد دورکار

اشتباهات مدیران افراد دورکار

جان یا “Jun Sequelli” قبل از به دست گرفتن کار در شرکت اپل مدیریت شرکت پپسی را به دست داشت. استیوز جابز به Jun Sequelli گفت؛ آیا تصمیم داری بقیه زندگی خود را به فروش نوشابه و آب سپری کنی یا تمایل داری با من جهان را تغییر دهیم؟ جابز بعد از سپری کردن مدتی و درگیری هایی با Jun Sequelli سهم خود را در اپل فروخت و شرکت را واگذار کرد. این اشتباه استیو جابز در مسیر کاری اش باعث شد که اپل ۷۰۰ میلیارد دلاری را از دست دهد. و فرد اشتباهی را نیز جایگزین خود سازد.

استیو جابز بعد از آن عملکرد اشتباه گفت؛ فرد اشتباهی را جایگزین خود ساختم. هر آن چه را که طی ۱۰ سال ساخته بودم از بین رفت. از آن به بعد استیو از اشتباهات خود استفاده می کند.

همه در جهان دچار اشتباه می شوند. حتی مدیران و کارآفرینان دچار اشتباهات جبران ناپذیری می شوند. همه موفق می شوند چون قبلا شکست خورده اند. اما ارزش واقعی شکست زمانی ارزشمند است که از آن یاد بگیریم و موفقیت را محقق سازیم.

 اشتباهات مدیران افراد دورکار در استخدام

استخدام گروه دورکار به معنی انتخاب اشتباه این افراد نیست. هزاران نفر از افراد دورکار با شرکت های متفاوت همکاری می کنند. اما مدیران راه هایی که بیشتر تضمین کننده موفقیت هستند را انتخاب می کنند. شرکت ها برای توسعه خود به مهارت کارکنان نیاز دارند. از سایت های متفاوت کار آزاد برای یافتن افراد با تجربه و دورکار بهره ببرید و از اشتباهات انتخاب این افراد دوری بجویید.

ارتباط جزء اساسی از فرهنگ هر کسب و کار است. ارتباط خوب به افزایش بهره وری کمک فراوانی می کند. تحقق اهداف و وظایف از ارتباط خوب ممکن می شود. ارتباط خوب حتی روی افزایش حقوق کارکنان دورکار هم تاثیر دارد. در صورت نداشتن ارتباط خوب تمام نتایج مثبت یک کار معکوس شده و هر آن چه که در تصور خود از یک کار دارید منفی می شود. ضعف مهارت ها، عدم اعتماد به رهبر و … همه و همه از مضرات نداشتن ارتباط با افراد دورکار است.

شرکت ها برای آموزش کارکنان دورکار خود به مهارت های جدید هزینه های فراوانی متحمل می شوند. مدیر هر شرکت باید مهارت های ارتباط را آموخته باشد تا در رساندن افکار و ایده های خود به کارکنان دچار مشکل نشود. ارتباط موثر در کاهش اشتباهات مدیران موثر است.

استفاده از ابزار ارتباط موثر مانند ایمیل می تواند رویکرد های منفی را نیز به همراه داشته باشد. برخی از آموزش ها به ارتباط موثر نیاز دارد تا بهتر مهارت ها را دریافت کنند. اشتباهات مدیران افراد دورکار هم به شرکت و هم به کارکنان آسیب می رساند.

مفهوم دورکاری را می دانید؟

اگر تصمیم به استخدام افراد دورکار گرفتید، باید بدانید چرا افراد دورکار تصمیم گرفتند کار حضوری خود را ترک کنند؟ آزادی در کار و کار در منزل سطح بهره وری را کاهش یا افزایش می دهند؟ آیا کار در خانه به کار حضوری ترجیح می دهید؟

وقتی مراحل کار را برای کارکنان طبقه بندی می کنید، در واقع روش کار خود را به او تحمیل می نمایید. یکی از اشتباهات مدیران افراد دورکار این است که زمان محدودی را در اختیار کارکنان قرار می دهند زیرا از بهره وری کم افراد دور کار واهمه دارند.

گروه دور کار خود را آموزش نمی دهید

افراد دورکار مانند هر تیم دیگری به آموزش نیاز دارند، فرض می کنیم این افراد به آموزش نیاز ندارند زیرا طبق مهارت هایی که دارند کار می کنند. اما در واقع این یکی از اشتباهات مدیران افراد دورکار است. عدم آموزش دورکاران باعث کاهش بهره وری، روحیه کاری، عملکرد خوب، پیشرفت در بازاریابی و … می شود.

آموزش مستقیم افراد دورکار و تشویق آن ها برای ثبت نام در دوره های متفاوت بازاریابی به نوآوری و پیشرفت منجرب می شود.

[تعداد: ۴    میانگین: ۳.۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar