اشتباهات مدیر فروش در کار فروش باعث فراموشی چه قواعدی می شود

اشتباهات مدیر فروش میتواند فروش شما را مختل کند. موفقیت در امر فروش هر کسب و کار قواعد خاص خود را دارد. که تا به آن ها عمل نکنید در کار موفق نمی شوید. وقتی سال های زیادی در کار فروش مشغول باشید. بدون شک برخی از قواعد فروش را به فراموشی می سپارید.

اشتباهات مدیر فروش در کار فروش باعث فراموشی چه قواعدی می شود

اشتباهات مدیر فروش

فروشندگان روی استراتژی های توسعه یافته تمرکز دارند. همه این موارد مهم اما ساده در نتیجه فروش تاثیر می گذارند. آیا اشتباهات مدیر فروش کسب و کارتان را به خطر انداخته؟ قواعد فروش موفق در بازار رقابتی بسیار مهم هستند. استراتژی های فروش محصولات را بیاموزید تا در کار خود موفق تر باشید، با پدیده فکر مهتر همراه باشید.

همیشه کنار مشتری بمانید، حل مشکلات

همیشه به یاد داشته باشید فروشنده هر محصولاتی که هستید تنها چیزی که باید برای شما اهمیت داشته باشد مشتری است. بیشتر مدیران فروش به محصولات خود علاقه مند می شوند و مشتری را از یاد می برند. برای هر فعالیتی اشتیاق داشته باشید. اما مهم است اشتیاق شما برای حل مشکلات مشتری باشد. مردم انتظار دارند مشکلات شان را حل کنید. و اهمیت دادن به مشکلات محصولات در درجه دوم قرار خواهد گرفت.

به جایی بروید که مشتریان مورد هدف خود را بیابید. جستجوی مشتری مورد هدف یکی از مواردی ست که مدیران فروش آن را نادیده می گیرند. کار خود را با جستجوی مشتریان راحت تر کنید. هم نتیجه بهتری را به همراه دارد هم رضایت مدیر شرکت را کسب خواهید کرد. در دایره مشتریان قرار بگیرید. در اینترنت، در شبکه های اجتماعی و یا در هر مکانی که مشتری محصولات خود را بیابید. و با آن تعامل داشته باشید. وقتی مشتری اشتیاق شما را برای تعامل ببیند قطعا جذب شما خواهد شد.

یکی از اشتباهات مدیر فروش در نظر نگرفتن مشتریان به عنوان رکن اصلی کسب و کار است.

 

فرض نکنید! درباره مشتریان سوال بپرسید

یک مسئله مهم درباره مدیران فروش وجود دارد. و آن هم این است که همه چیز را درباره بازار نمی دانند. به همین جهت فرض هایی برای فروش محصولات در بازار قرار می دهند. این فرض ها برخی درست بوده و سود خوبی را نصیب مدیران فروش می کند. اما برخی از آن ها مضر هستند. برخی از سوالات فرض های شما را واضح می کند. تا دچار اشتباه نشوید هر سوالی دارید بپرسید تا در کار خود موفق بمانید.

دلایلی وجود دارد که باعث می شود شما کارهای تجاری جدید را نگیرید. و شرکت شما رو به رکو پیش برود. به سادگی می توانیم به این سوال پاسخ دهیم. که چرا نمی توانید پروژه هایی را از دیگر شرکت ها دریافت کرده و سود حاصل کنید. چون سوال نمی پرسید. در پایان جلسات پیشنهادی فروش یا جلسات با دیگر شرکت ها کار را از دیگر موسسه ها درخواست نمایید. صحبت درباره محصولاتی که می فروشید و گفتگو درمورد خدماتی که ارائه می دهید می تواند کاملا متفاوت باشد. تمام این فعالیت ها شما را به مدیر فروش موفقی تبدیل می کند. اشتباهات مدیر فروش می تواند باعث آسیب جدی به کسب و کار شود.

[تعداد: ۳    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar