اشتباهات کاری در لینکدین سبب چه مشکلاتی می شود؟

اشتباهات کاری در لینکدین

 

اشتباهات کاری در لینکدین باعث می شود مهم ترین ضربه ها را به کسب و کار خود بزنید. لینکدین یکی از مهم ترین شبکه های اجتماعی مربوط به کسب و کار است.

اشتباهات کاری در لینکدین

مردم از این شبکه مجازی برای به دست آوردن فرصت های کسب و کاری یا جهت به اشتراک گذارشتن برخی محتوا استفاده می کنند. اما بیشتر جوانان در بهره از لینکدین دچار اشتباه می شوند.

 

برای بهره بردن از این شبکه اجتماعی و حرفه ای جای هیچ اشتباهی وجود ندارد. با پدیده فکر همراه باشید تا برخی اشتباهات مردم را در لینکدین بیان کنیم.

تصاویر شخصی، اخبار اجتماعی

هر کاربر حق دارد در پروفایل خود تصویر شخصی خود را درج کند. برخی از مردم با استفاده از تصاویر غیر مناسب و قرار دادن آن در پروفایل باعث اشتباه بزرگی می شوند.

 

بهتر است از تصاویر رسمی یا شبیه رسمی برای پروفایل های خود بهره ببرید. اگر کارمند هستید، یا در جستجوی فرصت های کاری می باشید از قرار دادن تصاویر غیر مناسب خودداری نمایید.

 

یکی دیگر از اشتباهات کاری در لینکدین انتشار خبرهای متفاوت است. نشر خبرهای سیاسی یا اجتماعی و یا مذهبی یکی دیگر از خطاهای کاربران در این شبکه اجتماعی ست. لینکدین ویژه کسب و کار بوده و انتشار خبرهایی چون ازدواج یا مرگ مناسب این بخش نیست.

نام، ارسال درخواست کار

استفاده از نام ها یا لقب های متفاوت در شبکه های اجتماعی ضرری برای کاربران ندارد. اما در لینکدین یک خطا به شمار می رود زیرا این شبکه مخصوص کسب و کار است.

 

برخی کارکنان با ارسال پیام های کلی درخواست کار می کنند. اما برای دریافت فرصت های کاری از طریق لینکدین ابتدا باید با بخش اصلی شبکه ارتباط برقرار کرده و در ازای پرداخت مبلغی پول شما را در اولویت معرفی به شرکت ها به عنوان یک جوان جویای کار قرار می دهند.

در ادامه مطلب با ما همراه باشید

با معرفی برخی توصیه های مثبت درباره لینکدین

 

یافتن شغل مورد علاقه از طریق تصویر شخصی در لینکدین

اگر از کاربران حرفه ای شبکه اجتماعی لینکدین هستید، حتما از یک تصویر حرفه ای برای پروفایل خود استفاده کنید. ابتدای مقاله ذکر کردیم استفاده از عکس های بی ربط با کسب و کار باعث ضرر رساندن به شما می شود. اما انتخاب تصویر مناسب نیز مزیت های مثبتی دارد. با به کاربردن عکسی خوب تعداد کاربران در لینکدین به شکل شگفت انگیزی افزایش خواهد یافت.

از قرار دادن تصاویر دسته جمعی یا عکس با حیوانات در این شبکه کسب و کار خود داری کنید. اگر دامپزشک بودید و تصاویری در کنار گربه یا هر حیوان دیگری را در لینکدین منتشر کردید ضرری ندارد. اما ما تصاویر حرفه ای و ساده را برای کارکنان شرکت های تجاری پیشنهاد می کنیم.

به روشنایی اهمیت دهید، رسمی بودن

اگر برایتان امکان پذیر نیست به عکاسی بروید تا تصویر مناسبی تهیه کنید. و مجبور شدید که دوست یا همکارتان یک عکس از شما بگیرد، پس به نور تصویر خود اهمیت دهید. از گرفتن تصاویر در مکان هایی که باعث بی کیفیت جلوه دادن عکس می شود خودداری کنید.

همیشه فقط یک روش برای گرفتن تصاویر رسمی برای کسب و کار به کار نمی گیرند، اما تصاویری که از صورت و دو کتف گرفته می شوند برای کسب و کارهای تجاری بسیار مهم هستند. پس باید تصویر با کیفیتی تهیه کنید، تصویری که در خور شغل تان باشد.

 

از خود بپرسید، در این شرکت چه نوع لباسی مناسب است؟ پاسخ ها متفاوت است طبق پاسخ خود عکسی حرفه ای برای لینکدین تهیه کنید.

عکاس حرفه ای

به رفتن پیش یک عکاس حرفه ای خوب فکر کنید. تا تصویری زیبا برای تان تهیه کند. زیرا در کار خود خبره تر از دوستان و خانواده است. رسانه های اجتماعی مربوط به اشتغال تصاویر حرفه ای را می طلبد.

 

عکاس با امکانات بیشتری شروع به رفع ایرادهای عکس کرده و یک عکس مناسب شغل تان آماده خواهد نمود. حتی می تواند سن شما را بالاتر یا پایبن تر جلوه دهد. اشتباهات کاری در لینکدین می تواند ضرر فراوانی به کسب و کارتان وارد کند.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar