اشتباهات کسب و کار که ممکن است در سن جوانی مرتکب آن ها شویم

 اشتباهات کسب و کار که در سن جوانی مرتکب می شوید

اشتباهات کسب و کار که در سن جوانی مرتکب می شوید, باید این اشتباهات کسب و کار در همان سن بماند و سعی در ادامه این اشتباهات را نکنید. در دنیای کسب و کار برخی اشتباهات کوچک که بدون قصد انجام می دهید زیان آور خواهند شد، گاهی این زیان باعث کم کردن حقوق شما، حذف برخی امکانات کسب و کار و یا اخراج شما می شود. اما مدیران و مسئولین کارکنانی را که در سن جوانی به سر می برند سخت تنبیه نکرده و از برخی اشتباهات آن ها چشم پوشی می کنند. در این پست به اشتباهاتی اشاره می کنیم که در سن جوانی مرتکب شدن آن ها موردی نداشته و روی زندگی اقتصادی شما تاثیر ندارد.

 

اشتباهات کسب و کار و شکست در کار

قصد ما از اشتباهات کسب و کار به معنای عدم انجام تمام کارهای واگذار شده به شماست در این دوره کارمند با تلاش فراوان و به بهترین شکل سعی دارد به بهترین نتیجه کار دست یابد اما بعد از طی یک دوره معین شما در سن جوانی خسته شده و دست از کار خود می کشید مدیر با دیدن تلاش شما و سن و سال تان حتما پی خواهد برد که برای راه اندازی کار با مشکلاتی مواجه خواهید شد، همه ما در معرض ارتکاب اشتباهاتی هستیم، به همین منظور مدیر می خواهد تصمیم و اراده شما را در رسیدن به موفقیت کنترل کند او دقیقا می خواهد بداند ۱۰۰ درصد تلاش کرده اید و شکست شما به اندازه تلاش تان مهم نیست. بدون شک این بخشش به معنای بهانه تراشی شما جهت تکمیل کارهای روزانه نمی باشد بلکه برای امتحان کردن خودتان جهت رسیدن به موفقیت است.

 

ترک کار، مسئولیت پذیری نسبت به لباس کار

یکی از اشتباهات کسب و کار ترک کار و عدم مسئولیت پذیری می باشد. ما کماکان در سن جوانی، بله سن جوانی هستید و مسئولیت های سنگینی بر دوش خود ندارید برای همین اگر می دانید که نمی توانید مسئولیت برخی از این کارها را به دست بگیرید و فشار کار باعث آزارتان می شود محل کارتان را ترک کنید. با وجود این که باید نسبت به لباس کار خود مسئولیت پذیر باشید و از آن استفاده نماید. برخی از جوانان چون در سن جوانی هستند علاقه ای به پوشیدن لباس رسمی افراد میان سال ندارند و آن را یک کابوس وحشتناک می دانند، برای همین می توانید برای پوشیدن این لباس ها تغییراتی را ایجاد کنید و از لباس های مناسب برای خود بهره ببرید. معمولا لباس های کار مورد استفاده کارکنان سایزهای بزرگ هستند و یا کوتاهی موهای افراد میانسال متفاوت تر از افراد جوان ۲۰ ساله است تا زمانی که در سن جوانی هستید طبق علاقه خود لباس کار و مدل موهای خود را انتخاب کنید.

 

برخی تصمیمات اشتباه، پرسیدن سوالات فراوان

هیچ انسانی بدون اشتباه زندگی نمی کند، همه ما در دام اشتباهات خود قرار می گیریم این اشتباهات گاهی باعث پشیمانی ما و تسلیم در مقابل مشکلات می شود اما به یاد داشته باشید که برای تسلیم مقابل اشتباهات بسیار کم سن و سال هستید. از اشتباهات کسب و کار خود درس بگیرید تا در آینده به عنوان تجربه از آن ها بهره ببرید. برخی از دانشجویان سوالات فراوانی را از شما می پرسند، شما جهت عدم اشتباه در کار و برای این که متوجه شوید سوالات محیط کار با سوالات درسی متفاوت است، بدون وقفه سوالاتی را از همکاران و مدیر خود می پرسید. تا وقتی که در سن جوانی هستید می توانند این اشتباهات کسب و کار شما را نادیده بگیرند برای همین باید سوالات بسیاری بپرسید تا دچار اشتباه نشوید.

[تعداد: ۳    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar