• اسفند ۱, ۱۳۹۸

افتتاح دو دفتر جدید علی بابا در ایالات متحده

 

۱۰۱۶۴۸۴۶۴-Alibaba.1910x1000

 

تجارت الکترونیکی بزرگ چینی علی بابا ، به دلیل اینکه شرکت به دنبال آوردن فروشندگان بین المللی بیشتر به بازار چینی است، دو دفتر در ایالات متحده در این سال باز خواهد کرد.

مدیر گروه بین المللی علی بابا آقای Michael Evans در پاسخ به پرسش Forbes گفت: شرکت علی بابا قصد دارد تا دفتری در نیویورک و واشنگتن باز کند، که تعداد کل دفاتر این شرکت در ایالات متحده و دیگر مکان ها از جمله سیاتل، سان فرانسیسکو و سان ماتئو به ۵ می رسد. شرکت علی بابا با معرفی برند های خارجی بیشتر به سیستم عامل های خرید خود در پی ساخت یک«دروازه ورود به چین» است.

ایوانز گفت: اطلاعات به دست آمده از منبع مهمی، به برندهای خارجی اجازه می دهد تا در مورد نوع محصولاتی که برای مشتریان چینی خوشایند است، بدانند. شرکت علی بابا در حال حاضر جهت شناسایی بهترین محصولات برای بازار داخلی خود ، با سی انجمن مواد غذایی تازه و همچنین سفارتخانه ها کار می کند.

او همچنین افزود: بسیاری از بازرگانانی که امروز با ایشان در حال مذاکره هستیم، بسیار علاقه مند هستند تا چگونگی انجام انتظاراتی که از آنها داشتیم را مشاهده کنند.

شرکت علی بابا نیز در اروپا، در حال گسترش است. در ماه اکتبر، شرکت دفتر مرکزی خود را در لندن راه اندازی کرد و اضافه کرد: دفاتر در فرانسه، آلمان و ایتالیا به زودی افتتاح خواهند شد.

رقیب کوچکتر علی بابا یعنی JD.com نیز در حال گسترش بین المللی است. در اکتبر این شرکت اولین دفتر خود را در ایالات متحده باز نمود. امکانات جدید در سانتا کلارا ، به منظور تحقیق و همچنین برقراری ارتباط با مارک های آمریکایی طراحی شده، به وجود آمد.

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]
Avatar

سپیده خرازی

کارشناس ارشد مهندسی شیمی،که علاقه زیادی به زبان های خارجی دارم

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar