• اسفند ۹, ۱۳۹۸

افزایش فروش در رکود اقتصادی چگونه ممکن است؟

افزایش فروش در رکود اقتصادی

افزایش فروش در دوران رکود اقتصادی امری غیر ممکن از سوی برخی بنگاه های تجاری تلقی می گردد، و در سایه رکود اقتصادی بیشتر شرکت ها در تجارت خود دچار شکست می شوند!
اما برخی شرکت ها هم موفقیت های بسیاری را به لطف همین رکود اقتصادی به همراه و افزایش سهم بازار بدست آورده اند.
اگر می خواهید در تجارت خود موفق شوید و از شکست دوری کنید در سایه وضعیت حاضر باید چند نکته را رعایت کنید. با ما همراه باشید.


 

افزایش فروش در رکود اقتصادی

 

اگر می خواهید پول زیادی را به دست آورید باید از جایی شروع کنید که رقیبان شما در بازاریابی به پایان رسانده اند
ابتدا برای تحقیق و موفقیت خود در این اوضاع اقتصادی بگذارید برای شما داستانی درباره اسطوره اوناسیس بگوئیم:

اوناسیس اسطوره صاحب کشتی و حکم فرما بر کشتی هایی بود که در تمام جهان معروف بود.
این مرد به کمک جنگ جهانی دوم و رکود اقتصادی موفق شد مرد نیرومندی در ساخت کشتی شود و تا بحال نوه های او ثروتمندترین افراد جهان هستند.

اینک مهمترین نکات آن:

۱- باید محصول مورد نظر را انتخاب کنید و برای تولید این محصول مراقب باشید که محصولی را انتخاب نکنید که دیگران عطش زیادی به فروش و تولید آن دارند! خواستن محصولی در بازار نشان دهنده این نیست که که آن محصول می تواند برای شما فروش و سود خوبی داشته باشد.

۲- کیفیت خدمات محصول را با کیفیت کمتری از رقبا انتخاب نکنید!
باید محصولاتی با کیفیت تر از رقبای خود داشته باشید با این کار درصد فروش و سود شما بالا می رود.

۳- ترس از شکست را از خود دور کنید. نگذارید حرفای دیگران روی شما تاثیر داشته باشد. افراد زیادی از ترس شکست موفقیت های خود را از دست دادند حتی اگر ابتدا شکست خوردید باز هم تلاش کنید.

۴- بازارهای مورد هدف را خوب بشناسید و مورد مطالعه قرار دهید با این کار احتمال شکست شما کمتر می شود. هیچ گاه بدون شناخت بازار سرمایه گذاری نکنید.

۵- با یک طراحی خوب محصولات خود را برای بازاریابی به مشتریان خود ارائه کنید.

۶- قیمت اقتصادی، قیمت های خدمات اقتصادی به نسبت بالایی به شما کمک می کند که موفقیت ها و سودهای زیادی را کسب کنید. باید مراقب باشید که قیمت محصولات از کیفیت آن نکاهد! همیشه در تلاش باشید قیمت اقتصادی را با خدمات با کیفیت بالا ارائه دهید.

۷-به نظرات فروشندگان توجه کنید چه انتقاد باشد و چه تعریف! همیشه به آن ها گوش دهید زیرا هر کار موفقی مورد انتقاد دیگران قرار می گیرد.

  • بودجه ویژه
    بودجه خود را یک باره در بازار سرمایه گذاری نکنید. با مدیریت پیش بروید که در صورت نیاز از آن استفاده کنید.
[تعداد: ۴    میانگین: ۵/۵]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar