• فروردین ۱۶, ۱۳۹۹

افزایش پوشش شبکه رایتل به ۴۰۰

n00455816-b

در راستای توسعه‌ی شبکه‌ی اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه در کشور، رایتل موفق شد با نصب سه هزارمین سایت مخابراتی، پوشش شبکه خود را به۴۰۰ شـهر کشور افزایش دهد.

براساس این خبر،  پوشش این ۴۰۰ شهر با نصب ۳ هزارمین سایت این اپــــراتور ممکن شده است و این موضوع به معنای این است  که   هم‌میهنان و مشترکین رایتــل می‌توانند در تمام این نقاط از خدمات نسل سوم و بالاتر شبکه‌ی تلفن همراه با کیفیت حداکثری بهره‌مند شوند.

گفتنی است، بر اساس اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، رایـتل موظف بود در سال پنجم فعالیت خود ۲۲۲ شهر  را تحت پوشش قرار دهد که  هم‌اکنون و قبل از موعد مقرر، ۴۰۰ شهر کشور تحت پوشش این اپراتور هستند.

همچنین طبق اعلام سازمان مذکور، از نظر تعهدات جمعیتی نیز در سال پنجم این اپراتور باید ۵۲.۵ درصد پوشش جمعیتی را دارا باشد که هم اکنون این میزان به ۶۵ درصد رسیده است.

کاربران می توانند جهت اطلاعات بیش‌تر درخصوص خدمات نسل سوم تلفن همراه، نواحی تحت پوشش، نحوه‌ی ثبت‌نام، نحوه‌ی پرداخت هزینه‌ها، بسته‌های اینترنت ۳G، مدیریت حساب، تنظیمات، نحوه‌ی تهیه‌ی مودم، طرح‌های رایتـــل، فهرست فروشندگان مجاز و دیگر موارد مورد نیاز به وب‌سایت رسمی رایتل مراجعه کنند.

[تعداد: 3   میانگین:  5/5]
Avatar

لاله علائی

دارای مدرک MBA و کارشناس امور بانکی

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar