امضای کاری چگونه است؟

Paraguas

 

امضای کاری

خوب و مفید نیست اگر بتوانید کاری کنید که کسب و کارتان، محصولات و خدمات تان برجسته شده و در مقابل رقبا ایستادگی کند؟

اگر کارِ یک نقاش مشهور را بشناسید، برای شما راحت خواهد بود که آثارش را تشخیص دهید. هنرمندان عالی، به تنهایی قادرند قد علم کنند زیرا خودِ استایل شان هم به خودیِ خود، مثلِ یک امضاست. این یک چیزِ منحصربفرد برای آنهاست. ممکن است از یک نوع نقاشی، قلمو و بوم مشابه استفاده کنند (دقیقاً مثل بسیاری دیگر) اما چیزی که باهث منحصربفردیِ او می شود کاری ست که این هنرمند با این ابزار انجام می دهد. وقتی درباره ی کارِ افراد موفق مطالعه می کردیم متوجه شدیم که کارهای این شخص، دقیقاً به عنوان فردی که یک نقاش مشهور است می باشد. آنها ار یک سری ابزار تجاری مشابه با هزاران نفر دیگر استفاده می کردند اما کاری که با آن ابزار انجام می دادند باعث خاص بودن می شد و مثل امضای آنها بود.

روی چه چیزی تمرکز دارید؟

ابزار یا کاری که باید با ابزار انجام دهید؟

این سوال مهمی ست. برای مثال، بسیاری از صاحبان کسب و کار در حال استفاده کردن از بازاریابی ایمیل (ایمیل مارکتینگ) هستند اما هنوز هم، پیام شان قابل پیش بینی بوده و فاقد امضای ویژه ی خودشان است. میلیونها تن از صاحبان کسب و کارها، از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند، اما اکثر آنها در یک مسیر کاملاً قابل پیش بینی قرار گرفته و هیچ امضای منحصربفردی ندارد!

موفقیت، از دور شدن از کارهایی که همه انجام می دهند و انجام دادنِ چیزها به سبک خودتان بدست می آید. برای مثال:

  • اگر فالوورهای بیش تری می خواهید، یک کارِ ارزشمند برای فالو انجام دهید. چیزهایی را که دیگران می گویند را کپی نکنید!
  • اگر می خواهید دهان به دهان در بین مردم بچرخید و معرفی شوید، یک کار ارزشمند برای صحبت کردن راجع به آن انجام دهید. کارهایی که دیگران انجام می دهند را کپی نکنید!
  • اگر می خواهید هزینه های بالاتری را جذب کنید، کار ارزشمندی انجام دهید تا دیگران برای آن بیش تر بپردازند. چیزهایی که دیگران پیشنهاد می دهند را کپی نکنید!

حق با دکتر Seuss بود وقتی گفت : “وقتی بخاطر ایستادگی کردن زاده شده اید، چرا می خواهید مطابقت پیدا کنید؟” منحصربفرد بودنِ شما، بزرگ ترین داراییِ شماست. “خودتان باشید” این همه ی چیزی ست که شما نیاز دارید.

کارشناسان ما در پدیده فکر مهتر، می توانند به موفقیت کسب و کارتان کمک کنند. افزایش فروش و ترقی در سود، حق شماست. با ما تماس بگیرید.

[تعداد: ۵    میانگین: ۳.۶/۵]

درباره نویسنده

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط