انتشار محتوای قدیمی چگونه امکان پذیر است ؟

آیا انتشار محتوای قدیمی برای سایت شما در موتورهای جستجو مضر است؟

cstland-Old content recycle

اگر وبلاگ نویس یا ناشر محتوا هستید مطمئنن تمام صحبت های من درباره این موضوع را می دانید، بدون شک مقاله هایی را داشته اید که قدیمی شده اند، حتما سوالی در ذهن خود دارید آیا به عنوان یک وبلاگ نویس مقاله هایی را که نوشتم نمی توانم دوباره منتشر کنم؟ آیا انتشار چنین مقاله ای باعث به هم خوردن ترتیب وبسایت می شود؟ در این مقاله سعی می کنیم به این سوالات پاسخ دهیم.

اولین سوالی که می پرسید این است که چه دلیلی وجود دارد که شما را مجبور به انتشار چنین مطلبی می کند، باید بدانید که محتوا انواع مختلفی دارد، نوع اول برخی مقاله ها ست که فقط برای محدوده زمانی مشخصی مناسب هستند و بعد از آن نشر چنین مقاله ای مناسب نیست، و آنچه در مقاله خود درباره آن صحبت می کنید مربوط به گذشته می شود و درباره آن بحث های فراوانی شده است و این یعنی عدم اهمیت به آن بعد از گذشتن تاریخ مورد نظر مقاله شما.  به نوع دوم می رسیم نوع دوم نوعی ست که در زمان خود مطرح نمی شود و از زمان خود سبقت گرفته این همان مقاله ایست که آن را منتشر می کنید اما بازدید کافی نمی گیرد، اما این به دلیل بد بودن محتوای مقاله شما نیست بلکه بخاطر نامناسب بودن زمان نشر این مقاله است، تصور کنید که شما یک شرکت تولید بستنی دارید و یک مقاله درباره مزه انواع بستنی ها در زمستان منتشر کرده اید، محتوا بسیار خوب است و تصاویر بسیار جذاب هستند اما زمان نشر مقاله اشتباه است، این نوع از محتوا لیاقت آن را دارد که فرصت دیگری به آن بدهید، اما چگونه دوباره آن را منتشتر کنیم؟ با ما همراه باشید تا برای شما توضیح دهیم.

راهنمایی اساسی اول برای نشر محتوای قدیم این است که مطمئن شوید که محتوا جدید است، تا مطمئن شوید نتیجه بین دوتاریخی که مقاله را نوشتید معکوس باشد، نشر مقاله بخاطر مهم بودن ، امری ست که به شما پیشنهاد نمی کنم، زیرا نتایحی که باید به دست بیاورید را نمی آورید و کسی علاقه ای به خواندن مطلبی که قدیمی شده ندارد.

فرض می کنیم که شما دوست داشتید مقاله قدیمی را منتشر کنید، تا این مقاله نتایج سابق “جدید بودن” که میخواستید را محقق سازد و مقاله را دوباره ویرایش کردید باید اول به تاریخ نشر مقاله اشاره کنید پس اول تاریخ مقاله را درست کنید، منظور ما درست کردن تاریخ ویرایش است نه تاریخ نوشتن مقاله، قدم دوم به کامنت هایست که در مقاله اصلی است به آن ها مراجعه کنید و کامنت ها را پنهان کنید، مخاطب علاقه ای به خواندن نظراتی که ۱ سال پیش نوشته شده ندارد، و قدم آخر ترویج مقاله از طریق شبکه های اجتماعی است.

اگر اصلاحاتی که روی مقاله قدیمی امتحان کردید اصلاحات سختی بود به شما پیشنهاد می کنم مقاله جدیدی بنویسید، خصوصا اگر اصلاحاتی که روی مقاله قدیمی می نویسید بدون فایده باشد، و نشر آن فقط زمان مخاطب را می گیرد، پس مقاله جدیدی بنویسید و آن را انتشار دهید.

 

[تعداد: ۳    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar