• ژانویه 27, 2020

اهمیت اولین ماه سال برای کسب و کارها

اهمیت اولین ماه سال برای کسب و کارها

 

اولین ماه سال برای کسب و کارها

تنها دو ماه و چند هفته با فروردین فاصله داریم. اصلاً آیا می دانستید که اولین ماه سال، فروردین، نقش فوق العاده مهمی در کسب و کارتان دارد؟ می پرسید چرا؟

چون فروردین ماه، زمانی ست که زرنگ ترین و دانا ترین رقبای شما کمپین های بازاریابی سال جدیدشان را راه اندازی می کنند. زیرا در این مواقع، مردم انگیزه ی خیلی بیش تری برای تغییر دارند. رقبای شما هم باعث می شوند مشتریان شما در انتخاب خدمات دهنده شان تغییراتی را به وجود بیاورند.

شما می توانید این اتفاق را به عنوان تهدید و یا یک فرصت عالی بشناسید.

 

برای اینکه از فروردین ماه سال ۹۶ ؛ نهایت استفاده را کنید سوالاتی را برای شما مطرح می کنیم تا کمی بهتر دریابید که موضوع از چه قرار است:

۱- قرار است چه کاری انجام دهید تا حدامکان مشتریان بیش تری را در سال ۹۶ برای خود حفظ کنید؟

بخاطر بسپارید که بازاریابی، فقط جذبِ مشتریان جدید نیست! حفظ و ماندگاری مشتریان هم اهمیت زیادی در این مبحث دارد. اصلاً بهتر است بگوییم که هر کاری که کسب و کارتان انجام دهد، بازاریابی ست.

 

۲- چه کاری قرار است انجام دهید تا بتوانید از فرصت های اولین ماه سال -فروردین- بهره ببرید؟

می توانید تبدیل شدن به یکی از صاحبان کسب و کار دانا را انتخاب کنید که در مشتریان جدید از موجی ارزشمند بهره مند می گردد. می توانید موجی را پدید آورید که شما را در کل سال، هدایت کند.

پیشنهاد ما این است که برنامه ای ایجاد کنید تا هر دوی این فرصت ها را بتوانید پوشش دهید.

بطور معمول، به انتظار فروردین ننشینید. آن را بسازید.

راه هایی را درنظر بگیرید تا با همه ی کسانی که فروردین را منشأ تغییر می دانند بتوانید درگیر شوید. خودتان را در جایگاهی قرار دهید که یک انتخاب بدیهی و آشکار برایشان باشید. به دنبال راهکارهایی باشید که بتوانید در سال ۹۶ ارزش مشتریان فعلی خود را گسترش دهید. در نهایت، در هفته های پیشِ رو، این ارزش های افزوده را با آنها در میان بگذارید.

صاحبان کسب و کار و سایر علاقه مندان می توانند برای دریافت مشاوره ی کسب و کار ویژه ی سال جدید با  ۸۸۸۳۷۶۰۸- ۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.

 

[تعداد: ۷    میانگین: ۵/۵]
Avatar

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar