اهمیت نوع بازاریابی برای کسب وکارها

نوع بازاریابی که برای کسب وکار خود استفاده می کنید انتخاب درستی ست؟

 

اهمیت نوع بازاریابی برای کسب وکارها

 

اهمیت نوع بازاریابی

بسیاری از صاحبان کسب وکارهای کوچک، در نوع بازاریابی که بکار می گیرند مرتکب اشتباه می شوند.

برای مثال، آیا تاکنون متوجه شدید که وب سایت های بازاریابی اینترنتی با خودِ وب سایت های بازاریابی تفاوت دارند؟

بله آنها تفاوت دارند. اگر از ایده های یک نوع اشتباهِ سایت آن استفاده می کنید در حال از دست دادن زمان و پول خود هستید!

در ادامه مطلب خواهید فهمید که اگر واقعاً از نوع اشتباه آن استفاده کنید در واقع در حال خسارت دادن به کسب وکارتان هستید.

خب در اینجا به نکاتی که باید درباره ی انواع مختلف سایت ها بدانید اشاره می کنیم امیدوارم مفید واقع شود.

 

سایت های بازاریابی اینترنتی

سایت های بازاریابی اینترنتی روی این موضوع که چطور می توان بطور آنلاین پول کسب کرد تمرکز دارند. ببینید روند کار آنها چطور پیش می رود:

آنها بطور عمده می فروشند (و به شما هم نحوه ی فروش را نشان می دهند) محصولات بازاریابی مرتبط، دوره های آنلاین، نرم افزار، محصولات دیجیتالی و … البته امروز سریع ترین راه ثروتمند شدن محصولِ “دوره های آنلاین” است.

آنها معمولاً محصولات شان را در بازار در معرض دید شما قرار می دهند و به شما نشان می دهند که چطور باید کسب درآمد کرد -یعنی همان کاری که خودشان انجام می دهند- برای همین بسیاری از قبیل سایت ها به وجود آمده اند.

آنها برای افرادی درنظر گرفته شده اند که می خواهند با قیمت کم بفروشند. یعنی فقط محصولات و خدمات شان را در اینترنت قرار می دهند.

 

سایت های بازاریابی

سایت های بازاریابی از قبیل وب سایت حاضر پدیده فکر مهتر، چندان رایج نیستند. تمرکز اینگونه سایت ها روی اشتراک گذاری ایده هایی ست که به فروش بیش تر، رشد و موفقیت کسب وکار شما کمک می کند. بسیاری از اینگونه سایت ها، اصلاً به کسب درآمد آنلاین و از طریق اینترنت معتقد هم نیستند.

 

استفاده از نوع صحیح بازاریابی برای کسب وکار

نوع بازاریابی که برای فروشِ نرم افزار های ارزان قیمت، کسب درآمد آنلاین یا محصولات مرتبط استفاده می شود کاملاً با نوع بازاریابی که شما برای فروش خدمات تان نیاز دارید متفاوت است.

وقتی ارائه ی دهنده ی یک سرویس بخواهد یک مشتریان جدید و با کیفیت جذب کند، رویکردِ “کسب درآمد آنلاین” نه تنها موثر نیست بلکه مخرب است.

نوع بازاریابی که استفاده می کنید را با نوع کسب وکاری که می خواهید هماهنگ کنید. حتی اگر محصولات بازاریابی اینترنتی یا محصولات مرتبط می فروشید هم، قبل از انجام هر گونه ایده هایی برای سایت های بازاریابی اینترنتی، دوباره خوب فکر کنید.

اگر هم از وضعیت دقیق خود آگاه نیستید و نمی دانید در حال حاضر چه اقدامی برای کسب وکارتان مناسب است؛ می توانید با کارشناسان پدیده فکر مهتر از طریق این لینک در ارتباط باشید.

 

[تعداد: ۵    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar