اپلیکیشن های موبایل جدید و کاربردی

اپلیکیشن های موبایل

اپلیکیشن های موبایل

اخیراً TechRadar، لیست ۱۰۰ اپلیکیشن برتر سال ۲۰۱۶ میلادی را منتشر کرد. این لیست شامل همان اپلیکیشن های موسیقی گذشته، اپلیکیشن های Evernote، اپلیکیشن های ویرایش عکس مثل SnapSeed، اپلیکیشن های ارتباطی مثل Fluenty و Hangouts، اپلیکیشن های رسانه های اجتماعی مثل Tumblr، فیسبوک و Periscope، و همینطور اپلیکیشن های پیام رسانی مثل Tinder و واتس اپ بوده است.

اکثر این اپلیکیشن هایی که در لیست قرار داشتند قابل پیش بینی بودند برای همین این امر کسی را چندان به وجد نیاورد. اینکه به یک کاربر تلفن هوشمند پیشنهاد و توصیه دهید که اپلیکیشن فیسبوک را دانلود کند چیزی شبیه این است که بخواهید به یک ماهی، شنا کردن بیاموزید. اما یک خبر خوب!

چند اپلیکیشن جالب و جدید وجود دارد که می توانید دانلود کرده و منتظر فرصت هایی باشید که تاکنون به سمت شما نیامده اند.

اگر از اپلیکیشن های همیشگی و تکراری که ایده ی خاصی ندارند خسته شده اید این سری از اپلیکیشن ها که در این پست معرفی می شود را امتحان کنید. احتمالاً مثل یک نفس عمیق دلچسب خواهد آمد. با هم نگاهی به آنها می اندازیم:

  • Pacer

اگر علافه مند به تناسب اندام هستید احتمالاً با FitBit غریبه نیستید. Pacer یک گزینه ی رایگان برای قدم شمردن است. این برنامه، به سادگیِ نحوه ی تهیه شدن آن است. شما برای استفاده از این نرم افزار، به هیچ دست بند و وسیله ای نیاز ندارید. فقط گوشی خود را در دست بگیرید یا در جیب شلوار و کت قرار دهید تا قدم ها، میزان کالری، فاصله و زمان فعالیت را بسنجد. همینطور وزن و فشار خون شما را نیز دنبال می کند.

  • Planet Matrix

بازی ها و پازل های مضحک زیادی در فروشگاه های اپلیکیشن گوشی وجود دارد. با این حال، Planet Matrix سعی می کند با ایده ی منحصربفردش برای تلفیق کردن اعداد، پازل نسبت به سایرین متمایز بوده و برجسته تر شود. توسعه دهنده ی این اپلیکیشن، Tarek Alsmadi باید افتخار ویژه ای را بخاطر ایجاد اپلیکیشنی که همه ی معیارهای ممکن برای یک اپلیکیشن موفق را تلفیق کرده داشته باشد. این بازی بسیار اعتیادآور است.

بهترین موضوع راجع به این نرم افزار، این است که شما هیچ برنامه ی دیگری را در بازار نمی یابید که از سبک پازل ویژه اش استفاده کند.

  • Zoho

چه مشاور باشید، چه مرد تجارت باشید، چه بازرگان! احتمالاً هر از چند مدتی، نیاز دارید که فاکتورهایی را ارسال کنید. این تولید کننده ی فاکتور از Zoho به شما کمک می کند تا عمل محاسبه، پرداختی ها، تخفیف ها و کرایه ها را انجام دهید. بنابراین، نیازی نمی ماند که با اعداد سر و کله بزنید.

علاوه بر این گزینه ها، شما می توانید این فاکتورها را به فرمت pdf تبدیل کرده و مستقیماً از همان اپلیکیشن به مشتریان ارسال نمایید. این محاسبه از طریق این اپلیکیشن بسیار راحت و ساده انجام می پذیرد.

  • Photomath

این برنامه، هوشمندترین اپلیکیشن عددی دنیاست. همانطور که در مورد قبلی دیدیم zoho برای سهولت در استفاده از اعداد در کسب و کارها طراحی شده است. این اپلیکیشن هم مختص دانش آموزان/ دانشجویان می باشد. همه ی کاری که لازم است شما انجام دهید کلیک کردن روی تصویر مشکل است و Photomath  یک راهکار مرحله به مرحله برای حل مشکل ارائه می دهد.

 

 

[تعداد: ۴    میانگین: ۴.۸/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar