اپلیکیشن های کارآمد کسب و کار و شبکه های اجتماعی جهانی

اپلیکیشن های کارآمد کسب و کار و شبکه های اجتماعی که در فروشگاه های برنامه(اپ استور و پلی استور) نیز وجود دارند، تشکیل شبکه های اجتماعی را بسیار ساده تر کرده اند. دلیل آنکه باید در شبکه های اجتماعی و کارآمد حضور داشته باشید این است که امروزه اکثر مردم برای تصمیم گیری در مورد خرید از اپلیکیشن های مربوطه استفاده می کنند. اپلیکیشن هایی که برای توسعه ی کسب و کار شما نیز ضروری هستند.
با پدیده ی فکر مهتر همراه باشید تا برخی از اپلیکیشن های کارآمد کسب و کار و شبکه های اجتماعی را به شما معرفی کنیم.

اپلیکیشن های کارآمد کسب و کار

اپلیکیشن های کارآمد کسب و کار

Echofon

Echofon به طور خودکار توییت های خوانده نشده را بین کامپیوتر ، آی فون و آیپد شما همگام سازی می کند. این اپلیکیشن می تواند شما را از منشن ها و پیام ها مطلع سازد.

Hootsuite

Hootsuite یک کنترل پنل رسانه ی اجتماعی است که به شما امکان می دهد از یک وب سایت به چند شبکه اجتماعی متصل شوید. این اپلیکیشن به کسب و کارها کمک می کند تا از شبکه های اجتماعی برای راه اندازی کمپین های بازاریابی، شناسایی و رشد مخاطبان خود، توزیع پیام های هدفمند و پیگیری نتایج استفاده کنند.

UberSocial

UberSocial  یک تجربه ی توییتری بهتری ارائه می دهد. و  گزینه های قالب بندی و سفارشی سازی بیشتر را برایتان فراهم می کند.

Tweetdeck

TweetDeck  یک مرورگر دسکتاپ و تلفن همراه است که کمک می کند با آنچه که در توییتر و فیس بوک اتفاق می افتد، همراه باشید. شما می توانید گروه ایجاد کرده، در توییتر جستجو کنید، چندین حساب را مدیریت نموده و  توییت ارسال کنید یا عکس ها، ویدیوها و لینک ها را به اشتراک بگذارید.

WordPress

یک نسخه موبایلی از این ابزار وبلاگ نویسی محبوب وجود دارد، بنابراین شما می توانید یک وبلاگ را از هر کجا بنویسید و آپلود کنید.

برای مطالعه بیشتر:

نقش شبکه های اجتماعی در انتشار محتوا چگونه است؟

اصول اولیه شبکه های اجتماعی

استراتژی رسانه های اجتماعی موفق از دیدگاه بازاریابان موفق

Buffer

Buffer اجازه می دهد تا یک برنامه ی زمانی برای پست های توییتر، لینکدین، فیس بوک، پینترست و  گوگل پلاس در یک مکان ایجاد کنید.

Bundlepost

این ابزار گزینه ی دیگری برای زمان بندی پست ها در سایت های چندین رسانه ی اجتماعی است. این اپلیکیشن همچنین کلمات کلیدی را با هشتگها جایگزین می کند و پست های شما را در دسترسی گسترده تری قرار می دهد. Bundlepost  می تواند با برنامه های دیگر مانند Hootsuite و Bufferنیز ادغام شود.

Cyfe

Cyfe  تمام اطلاعات کسب و کار و فعالیت های بازاریابی شما از جمله بازاریابی ایمیلی، SEO، رسانه های اجتماعی و تجزیه و تحلیل وب را کنترل و تحلیل می کند. و همه ی این کارها فقط از یک کنترل پنل صورت می گیرد.

Social Clout

یک ابزار تجزیه و تحلیل مفید است که منشن های اجتماعی را کنترل می کند تا بتواند دیدگاه مناسبی در مورد برند و بازار شما ، در اختیارتان بگذارد. تجزیه و تحلیل و معیارهای این اپلیکیشن می تواند به شما در بهینه سازی نتایج در رسانه های اجتماعی کمک کند.

Feedly 

این اپلیکیشن محبوب همه اخبار و وبلاگ هایی را که به صورت سفارشی نیاز دارید به صورت یکجا ارائه می دهد.

Adobe Spark

با استفاده از این اپلیکیشن می توانید به تصاویر و گرافیک هایی که ظاهر پیام های رسانه ی اجتماعی شما را تغییر می دهند،  دسترسی آزاد داشته باشید.

 

در صورتی که از این اپلیکیشن های کارآمد کسب و کار و شبکه های اجتماعی استفاده کرده اید، تجربه ی خود را با ما در میان بگذارید.

 

[تعداد: ۴    میانگین: ۳.۳/۵]

درباره نویسنده

Avatar

مترجمی زبان خوندم. علایق زیادی دارم که مترجمی یکی از آنهاست. برای شروع اینکار مباحث بازاریابی (بهترین راه اثبات توانایی ها) رو انتخاب کردم. امیدوارم بتونیم با توسعه دانش در کسب و کار و زندگی شخصی مون بهتر عمل کنیم.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar