ایجاد محتوای خوب، بهترین استراتژی کسب و کار

بهترین استراتژی کسب و کار

 

بهترین استراتژی کسب و کار

صاحبان کسب و کار، تمایل شدیدی دارند تا محتوای خوب وب سایت خود را محدود کنند. نمی دانم شاید سخت است که اطلاعات مفیدی که با زحمت زیاد تیم تولید محتوا ایجاد شده را به دست خوانندگانی بسپارید که شاید هرگز به سمت کسب و کارتان نیایند. البته تا حدی طبیعی ست و این حرکت کپی کردن بدون ذکر منبع کاملاً غیراخلاقی ست که خودش مبحثی جدا را می طلبد. ما در اینجا به همین اشاره ی کوتاه اکتفا می کنیم و امیدواریم که همه ی عزیزان، در صورت استفاده از محتوای وب سایتی، به ذکر منبع آن بپردازند. اما در هر صورت، صاحبان کسب و کارها بهتر است به یاد آورند که محتوای کپی و غیراصل، به ضرر خودشان خواهد بود. همینطور باید به یاد داشته باشند که وب سایت شان، نمای بیرونیِ کسب و کارشان است.

الگوریتم های رنکینگ موتورهای جستجو نقش وسیعی را خصوصاً در دهه ی اخیر ایفا کرده اند و شما می توانید کسی را به منظور ارزیابی رنکینگ از طریق ساخت لینک و ترافیک استخدام کنید. در این بین، گوگل هم به محتوای خوب بسیار اهمیت می دهد.

صرف کردن هزینه روی طراحی و نوشتن محتوا مشابه با استخدام طراح دکوراسیون داخلی برای منزل است. زمان آن فرا رسیده که به نگرش مداوم بین رهبران کسب و کار که با انجام کارهای ذیل هست، پایان دهید:

تولید محتوا، بسیار گران قیمت است، پس: ۱- به فکرِ تولید محتوا نباشیم. ۲- از یک دانشجوی بی تجربه که هزینه کمی می طلبد درخواست کنیم. ۳- از India بخریم.

طراحی، بسیار گران قیمت است، پس: ۱- با کسی که طراح نیست، کارهایی را مشترکاً انجام دهیم. ۲- آشنای خود را استخدام کنیم. ۳- از India بخریم.

انجام این کارها، به کسب و کار ضربه می زند.

شما به یک طراح وب خوب نیاز دارید

اتمسفر و جوِ فروشگاه شما، روی مهمانان تان تأثیر دارد. یک نمای قدیمی (دِمُدِ) و بد هم رغبت مهمان را برای ماندن در فروشگاه و خرید کردن کم تر کرده و حتی باعث می شود تا فرد، مراجعه به فروشگاه را به دیگران پیشنهاد ندهد.

بسیار مهم است که کسب و کارتان را به صورت کاملاً سازماندهی شده و در فضای معتمد و منسجم حاضر کنید. اگر وب سایت شما، به روزرسانی نشده (قدیمی)، غیرتخصصی و مبتدی جلوه کند، بازدید کننده نسبت به کالایی که هزینه ی آن را به شما پرداخت کرده احساس اعتماد نخواهد کرد.

یک روش متداول در دنیای کسب و کار برای این مشکل، خودشیفتگی ست. تنها با یک نگاه سرسری در سطح اینترنت می توانید به طور واضح طراحی بد و محتوای ضعیف را می توانید در اکثر وب سایت ها مشاهده کنید. همه، حتی مدیران اجرایی و صاحبان کسب و کار گمان می کنند وب سایت خودشان از این قاعده مستثنی ست اما اینطور نیست! اگر بخاطر صرف نکردن هزینه برخی از اصول طراحی را کنار گذاشته اید، به احتمال زیاد، جزو وب سایت هایی با محتوای ضعیف به شمار می روید.

جهت اطلاعات بیش تر در خصوص رنکینگ موتورهای جستجو و الگوریتم گوگل، می توانید تگ سئو را مطالعه کنید.

شما به محتوای خوب نیاز دارید

وب سایت هایی که مقادیر محتوایی زیادی را با یک عنوان همسو دارند در صفحات نتیجه ی موتورهای جستجو، رنک بالاتری را نسبت به وب سایت هایی که لینک های بیش تری را در خود جای داده اند، از آنِ خود می سازند. از زمانی که در سال ۲۰۱۵ ویژگیِ “کیفیت” گوگل از میان سایر آپدیت های دیگر گوگل بروزرسانی شد اینطور به نظر رسید که تغییر رنکینگ (رتبه بندی) از طریق ساخت لینک بی فایده بوده و توسط کیفیت وب سایت تحت الشعاع قرار گرفت.

این همینطور فرصت خوبی را برای کسب و کارها ایجاد کرد. امروز ما می توانیم با تولید محتوایی باکیفیت به رتبه و ترافیک خوبی دست یابیم. وب سایت هایی با کیفیت بالای محتوایی، بدون کلمه کلیدی یا بک لینک های تولید شده، قادرند در صفحه ی نخست موتورهای جستجو قرار بگیرند. جهت تولید محتوای ناب و اصل متناسب با حوزه ی کاری خودتان همینطور مشاوره در خصوص سئوی وب سایت، می توانید با کارشناسان پدیده فکر مهتر هماهنگ شوید.

[تعداد: ۹    میانگین: ۴.۹/۵]

درباره نویسنده

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar