ایده های بازاریابی محتوا

ایده های بازاریابی محتوا

 

ایده های بازاریابی محتوا

 

امروز همه از نقش و اهمیت محتوا آگاهیم و می دانیم که در موفقیت کسب و کار نقش مستقیمی را ایفا می کند.

اگر بازاریابی محتوا به طور صحیح صورت بگیرد می تواند بسیار موثر باشد. اما احتمالا شما همه ی اینها را که گفتیم، می دانید.
چیزی که باید بدانید این است که چطور می توان از بازاریابی محتوا برای رونق ….. استفاده کرد. چه نوعی از محتوا منجر به کسب نتایج مثبت، بازدهی بیش تر و کدامیک نتایج منفی به بار می آورد؟
در این پست سعی کردیم تا مواردی را که در موفقیت محتوای تان تاثیر می گذارند بصورت نکته ای، خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. امیدواریم که مفید بوده و مورد توجه شما قرار گیرد. با پدیده فکر مهتر همراه باشید.

– آن چیزی که را می دانید، نشان دهید

می خواهید به مردم چیزی را که درباره ی صنعت یا موضوع خاصی آگاه هستید نشان دهید؟ پس، کتاب الکترونیکی بنویسید.

برخلاف پست های بلاگ ها و وب سایت -حتی آنهایی که طولانی اند- کتاب الکترونیکی به شما این امکان را می دهد تا در مورد موضوع خاصی عمیقا به مباحثه بپردازید.
هرچه شما عمیق تر وارد موضوع شوید خواننده دانش بیش تری را از شما دریافت خواهد کرد که همین موضوع به تنهایی باعث می شود تا ارزش کتاب الکترونیکی شما افزایش یابد.
مردم، شما و کتاب الکترونیکی شما را به عنوان منبعی غنی از اطلاعات خواهند دانست و دانش های بسیار ارزشمندتری را در آینده از شما انتظار خواهند داشت.

– برگزاری رویدادهای واقعی

رویدادهای صنعتی نقش کلیدی را در هر یک از استراتژی های بازاریابی محتوا ایفا می کند. به عنوان پلی ست که در حفره ی بین دنیای آفلاین و آنلاین ایجاد شده است. رویداد به شما کمک می کند تا تعامل کنید و در راهی که ممکن نیست قدم بگذارید. حتی ایمیل و نظرات شبکه های اجتماعی- نیز در این مسیر موثر هستند.

– کلمات کلیدی موثر را بیابید

طبیعتاً در حوزه ی کاری خود، سعی دارید در برخی واژگان و کلمات کلیدی بیش تر در روی صحنه حاضر شوید. برای این کار لازم است تا این دسته از کلمات را شناسایی کرده و بیش تر به کار ببرید. موتورهای جستجو کندترین نوع بازاریابی ست اما نکته ی خوب این است که سریع ترین تاکتیک سئو را داراست.

– اولویت بندی کنید

زمانی که لیست کارهایی که باید انجام دهید افزون می شود اولویت بندی کردن را از یاد نبرید. بسیاری از ما با افکار، ایده ها و کارهای زیادی مواجه می شویم که باید آنها را به انجام برسانیم. در چنین حالتی، بر روی کدامیک تمرکز می کنید؟

تهیه کردن یک لیست بی فایده ست. چون هیچ اولویتی ندارد! اولویت بندی کردن از شما می خواهد که یک مورد مهم تر را از دیگری که اهمیت کمتری دارد تفکیک کنید. اگر قرار باشد تنها یک هدف را برای تلاش های محتوایی خود تعیین کنید چه چیزی خواهد بود؟ بر روی آن تمرکز کنید تا وقتی که از راهی قابل اندازه گیری به آن دست یابید.

 

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar