ایده های ساده و خلاقانه برای محیط کار

ایده های ساده و خلاقانه برای محیط کار

ایده ساده برای محیط کار

همه ی ما قادر نیستیم در شرکت گوگل و فیسبوکی کار کنیم که در آنجا طراحی محیط کاری یک کارِ هنری محسوب می شود. اما چه کسی می گوید که قادر نیستیم محیط کاری فعلی خود را به نوعی دوست داشتنی از نگاه خودمان تبدیل کنیم ؟

اگر خودتان را به اندازه ی کافی در این زمینه خلاق نمی دانید، امروز ایده های ساده و در عین حال سودمند را برای شما معرفی می کنیم که در صورت استفاده از آنها می توانید در بودجه نیز صرفه جویی کرده باشید.

  • دیوارهای جدید خلق کنید

یکی از راهکارهای ساده برای تغییر و نوین ساختن دیوارها، استفاده از کارهای هنری ست. سایر گزینه ها هم کاغذ دیواری و استفاده از قاب های پارچه ای می باشد. اما هرچه دقیق تر بنگریم می بینیم که کمی به مشاوره با کارشناسان در این خصوص نیازمندیم. Stage Westchester پیشنهاد می دهد که عکس های موردعلاقه ی کارکنان تان را از تعطیلات شان تهیه کنید سپس با استفاده از قاب های هم اندازه و هم رنگ در ورودی شرکت خود قرار دهید تا جلوه ای ویژه را به خود اختصاص دهد. در تصویر زیر هم طراحی دیگری را مشاهده می کنید که در نوع خودش خاص است.

 

 

cstland-wall-seat-stool-cool-design-3

  • به مبلمان فعلی، جلوه جدیدی ببخشید

شاید در اتاق کاری خودتان در منزل، از صندلی های قدیمی استفاده می کنید که از منزل سابق مادربزرگ تان به یادگار مانده! احتمالا علاقه خاصی به آن دارید اما شاید بخاطر قدیمی بودن و از دست دادن زیبایی اش به مرور زمان نیاز باشد که برخی قسمت های آن را بهتر کنید. مطمئن باشید که چنین چیزی حتی با تغییر بسیار ناچیز به زندگی جدیدی بدل می شود. در زیر، این اتفاق را به چشم خود می بینید. قبول کنید که جلوه ی زنده تری به خود گرفته است.

 

cstland-simple-old-seat

  • از ساعت چوبی استفاده کنید

 

kk_be47_01

ساخت چنین ساعت های ساده و در عین حال شیک به دست خودتان است. می توانید در رنگ ها و طرح های متفاوت به ساخت این قبیل ساعت ها بپردازید. در صورتی که تمایل به ساخت آن دارید ما می توانیم در پست های آینده نحوه ی ساخت آن را برای شما توضیح دهیم.

  • استفاده از قفسه

 

اگر فضای کافی دارید می توانید از قفسه ها استفاده کنید. در این قفسه ها می توانید علاوه بر کتاب، از وسایل ساده ی دیگر که جلوه ی خاصی می دهد استفاده کنید. مانند توپ های قلاب بافی شده یا بافته شده با کاموا.

diy-driftwood-shelf-idea

[تعداد: ۸    میانگین: ۳.۹/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar