• اسفند ۱, ۱۳۹۸

ایده های کسب و کار برای افراد درونگرا

ایده های کسب و کار

 

ایده های کسب و کار

اگر شما یک فرد درونگرا هستید و به راه اندازی کسب و کارِ کم هزینه علاقه دارید می توانید یک نامزد ایده آل برای شروع این کسب و کارها باشید.

افراد درونگرا افرادی قوی هستند؛ آن ها تولیدکننده ی عقاید قوی برای دست یابی به خواسته های بزرگ هستند. با این وجود اکثر رسانه ها اغلب این افراد را “خجالتی” و یا “اجتماعیِ بی دست و پا” می شناسند.
افراد درونگرا می توانند رهبران و کارآفرینان کسب و کارهای بزرگ باشند. در واقع بسیاری از رهبران و کارآفرینان موفق افراد درونگرا هستند از جمله ی این افراد، بیل گیتس، مارک زوکربرگ و وارن بافت می باشد.

تحقیقات نشان می دهد که حداقل یک سوم مردم آمریکا درونگرا هستند. درونگرا یعنی این کسانی که ترجیح می دهند بیش تر گوش دهند تا اینکه صحبت کنند!

در این مقاله ایده هایی کم هزینه کسب و کار را برای شما توضیح می دهیم. امیدواریم که مفید واقع شوند.

 

کامپیوتر، نرم افزارهای طراحی

افراد درونگرا افراد خلاقی هستند طراحی گرافیک مستقل می تواند یک راه خوب برای ایجاد یک کسب و کار دیجیتالی باشد. همانطور که مشاهده می کنید کسب و کارهای دیجیتالی در حال افزایش و پیشروی هستند و تقاضای بیشتری نسبت به قبل دارد .
یعقوب کاس یک جوان درونگرا و یک طراح گرافیک است که کسب و کار خود را از سال ۲۰۱۲ آغاز نمود. خلاقانه مشکلات کسب و کار مشتریان را از طریق ارتباط تصویری مانند ایجاد آرم، مشکلات وب سایت ها و … حل کرد و بعضی از پروژه ها را به تنهایی انجام می دهد.
طراح وبسایت می تواند بیاموزد که چگونه خواسته های خود را به دست آورد. کاس می گوید: شما باید بدانید چه نرم افزاری را برای چه کاری استفاده کنید تا اصول طراحی را بیاموزید و نیازهای مشتریان را درک کنید. کاس به حدی در کار خود پیشرفت کرد که شرکت خود را به ثبت رساند.

کامپیوتر + دوره های آموزشی

افراد درونگرا افراد دقیقی هستند. ترکیبی از صبر و تمرکز باعث می شود این افراد برنامه نویسان فوق العاده ای شوند. برنامه نویسی یک مهارت بسیار خوب به شمار می رود. تقاضای برنامه نویسی در کسب و کار بسیار بالاست ؛ زیرا هر کسی این مهارت را ندارد پس بهتر است اگر این مهارت را در وجود خود دارید به سراغ دوره های آموزشی حرفه ای باشید.

 

دوربین دیجیتال + کامپیوتر

آیا شما از عاشقان مد هستید؟

به جای خرید های اضافه و چیدن این خریدها در قفسه ها و و استفاده نکردن از آن ها و یا، دورانداختن از آن ها به عنوان یک فرصت شغلی استفاده کنید. از طریق فضای مجازی کسب درآمد کنید. بسیاری از سایت ها و برنامه ها لوازمی را که مردم به آن ها نیازمند نیستند خریداری کرده و در سایت های خود به فروش می رسانند. این ابزار می توانند طلا، جواهرات، و لوازم جانبی دیگر باشند.
لیندا یک جوان آمریکایی طی ۱۵ سال توانست یک شرکت را تاسیس کند. او با استفاده از امپراتوری الکترونیکی انجمن لیندا را به ارمغان آورد و با عکس گرفتن از ویدئوهای قدیمی پسرش و قرار دادن آن ها در سایت توانست کار خود را شروع کرده و باعث پیشرفت آن شود. او اکنون یک فضای ۵۰۰۰ متر مربع اداری و ۲۰ نفر کارمند دارد.
او می گوید: ابزارهای مورد نیاز من برای کار یک کامپیوتر و یک دوربین بود.

 

گوشی هوشمند + دوربین دیجیتال خوب

رسانه های اجتماعی لزوما به معنای “اجتماعی بودن”  هستند. اما بسیاری از کسب و کارهای امروز هنوز هم روش های بازاریابی سنتی را استفاده می کنند. اینستاگرام یکی از شبکه های محبوب برای ترویج محصولات و خدمات شما می باشد که اکثر شرکت ها با این روش ها آشنا نیستند.
به نمایش گذاشتن مشخصات عمومی محصولات و خدمات شما می تواند گزینه خوبی برای پیشرفت و توسعه محصولات شما باشد.
این مشخصات را به صورت تصویر در این شبکه ها قرار دهید تا به صورت شگفت انگیزی مشاهده کنید که میلیون ها کاربر به شرکت شما دسترسی پیدا می کنند و تبدیل به مشتریان شما خواهند شد . با انگیزه و مهارت این اطلاعات را برای دیگران به تصویر بکشید. این مشخصات می تواند مسیر کسب و کار شما را به سمت موفقیت هدایت کند و باعث ارتقاء خدمات و وبلاگ شما در سایت های دیگر خواهد شود. یعنی شما با کمترین هزینه بهترین نتایج را به دست خواهید آورد.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar