ایران با فرانسه و ایتالیا در کدام بخش ها قرارداد منعقد می کند؟

رئیس اتاق بازرگانی ایران از برنامه‌های بخش خصوصی در سفری که به همراه رئیس جمهور به ایتالیا و فرانسه دارند، سخن می گوید.

cstland-iranمحسن جلال پور، در مصاحبه ای که ساعاتی قبل از اعزام به ایتالیا و فرانسه داشت. در پاسخ به این سؤال که مهم‌ترین اتفاقی که قرار است در سفر رئیس جمهور و هیأت همراهش به ایتالیا و فرانسه رخ دهد چیست؟ گفت: اتفاق‌های زیادی در راه است. بخش فولاد ما در ایتالیا قرارداد خواهد بست، بخش ساخت و ساز و Construction ما قراداد خواهد بست، بخش داروهای گیاهی ما قرارداد خواهد بست و در هر دو کشور مجموعه‌هایی از کارهای مختلف را انجام خواهیم داد.

پیش از این،‌ در اواسط آبان ماه قرار بود این سفر انجام شود که ۲۳ آبان ماه اعلام شد در پی حملات گسترده تروریستی به پایتخت فرانسه، رئیس جمهور ایران ، سفر خود را به اروپا لغو کرد.

هفته گذشته بود که محسن جلالپور در کانال شخصی‌اش در تلگرام نوشته بود: سفر رئیس جمهور روحانی و هیأت همراه به کشورهای ایتالیا و فرانسه که به دلیل عملیات تروریستی پاریس به تعویق افتاده بود، از پنجم تا هفتم بهمن ماه انجام خواهد شد. دراین سفر تعدادی از اعضای اتاق که از طریق سایت اتاق ایران ثبت‌نام کرده‌اند نیز حضور خواهند داشت.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar