اینستاگرام و ویژگی جدید تبلیغات ویدیویی در Story

اینستاگرام و ویژگی جدید تبلیغات ویدیویی در Story

 

اینستاگرام

اینستاگرام به دنبال راه های بیش تر برای پول کسب پول بیش تر از این پلت فرم می گردد.

این اپلیکیشن که برای به اشتراک گذاری تصویرها مورداستفاده قرار می گیرد اعلام کرد که در حال آزمایش کردن تبلیغات ویدئویی از طریقِ Story هاست و با بعضی از بزرگ ترین آژانس های تبلیغاتی جهانی مشغول به کار است. البته که این پست ها با نشانِ “اسپانسر” ظاهر خواهند شد. در مصاحبه ی Fortune که با مدیر بخش بازاریابی محصول Jim Squires به دوره ی تست ۲ الی سه هفته ای- قبل از اینکه این ویژگی جدید برای همه ی کاربران در دسترس قرار بگیرد- اشاره کرد.

شاید بخواهید این ویژگی را با تبلیغات اسنپ چت مقایسه کنید. خب، اسنپ چت اکثراً با برندهای بزرگ همکاری می کند و قصد دارد تاحدامکان این ویژگی را ساده نگاه دارد. این خیلی زود، باعث گرانی می شود. اگر قصد دارید با شرکت هایی مثل Netflix، Cola-Cola یا AT&T رقابت کنید، باید بودجه ای بزرگ هم داشته باشید تا بتوانید در این شبکه تبلیغات کنید.

این در حالی ست که تبلیغات اینستاگرام، همواره بر طبق مزایده قیمت گذاری می شود.

کسانی که با تبلیغات فیسبوک و اینستاگرام آشنا هستند این ویژگی جدید را مقرون به صرفه می دانند البته اگر قرار باشد هزینه ای برای تبلیغات ویدیویی در بخش Story اینستاگرام صرف کنند. بعلاوه اینکه، شما می توانید دقیقاً مثل فیسبوک هدف گیری کنید. Squires تأکید کرد که قدرت جمعیت شناسی فیسبوک و هدف گیری براساس علاقه ی مردم، یک مزیت رقابتی برای اینستاگرام می باشد. او می گوید پس از اینکه فرمت تبلیغاتی جدید اینستاگرام، راه اندازی شود می توانید انتظارات خیلی بیش تری از آن در خود ایجاد کنید.

همانطور که به نظر می رسد خود ویژگیِ Story آغاز خوبی در این مسیر باشد.

همینطور این شرکت اعلام کرد که بررسی ها در بخش Story اینستاگرام ثابت کرد که زین پس، به عنوان یک ابزار کسب و کاری محسوب می شود.

 

[تعداد: ۳    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar