بازاریابی محتوا با استفاده از شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی در بین بازاریابان و صاحبان کسب و کار هیاهوی زیادی به پا کرده است.

بازاریابان می توانند با استفاده از تسخیر شبکه های اجتماعی به شکل صحیح در استفاده از خلق محتوا در شبکه های اجتماعی به دنبال کنندگان اجازه دهند که بهتر با آن ها در ارتباط باشند. این کار باعث می شود محتوای فوق العاده شما بر روی شبکه های اجتماعی انتشار یابد. با وجود اینکه هر روزه شبکه های اجتماعی زیادی تولید و به برنامه ها اضافه می شود اما صاحبان کسب و کار باید در شبکه های اجتماعی خاصی تمرکز کنند.

نظارت بر شبکه های اجتماعی

جزء مهمی از استفاده شبکه های اجتماعی صاحبان کسب و کار، درک گفت و گوها و جلسات کاری ست که باید از آن ها اطلاع داشته و قادر به پاسخگویی باشید. امروز در پدیده فکر مهتر قصد داریم به شما برخی از شبکه های اجتماعی که بتوانید به وسیله آن ها کسب و کار خود را رونق دهید معرفی کنیم.

بازاریابی محتوا با استفاده از شبکه های اجتماعی

 

  • هشدارهای Google

از برنامه هشدارهای گوگل برای برخی هشدار های مربوط به شرکت استفاده کنید مانند لوگو، محصولات ، رقبا ، تمام هشدارها ی برنامه از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود اینگونه تمرکز خوبی میتوانید روی کارهای خود داشته باشید.

  • توئیتر

مراقب باشید که اسم شرکت و محصولات شما در توئیتر ذکر شود. در جستجوی ابزارهایی مانند جستجوی توئیتر و یا Hootsuit.cotweet باشید؛ زیرا برای کمک به شما می توانند مفید باشند و در پیدا کردن شرکت ها به شما کمک کنند.

  • گوگل ریدر (RSS)

با کمک RSS در گوگل ریدر می توانید کلمات کلیدی و یا لوگوی مخصوص خود را جستجو کنید. همینطور می توانید در شبکه های تبلیغاتی (Delicious) در جستجوی کارهای مربوط به کار خود و آنچه در اطراف شما می گذرد باخبر شوید.

  • بینش فیسبوک

همیشه از گفتگوها و جلسه های کاری که درباره شرکت برگزار می شود اطلاع داشته باشید.
از انسایت برای کنترل پنل استفاده کنید (میتوانید آن را در نوار کناری در سمت چپ بیابید)

  • استفاده از توئیتر برای صاحبان کسب و کار

توئیتر عبارت است از یک شبکه اجتماعی و پیام هایی در طول ۱۴۰ حرف و یا کمتر. دنبال کنندگان با هم در ارتباط اند با پیشرفت تکنولوژی جدید می توانید این برنامه را روی انواع کامپیوتر و گوشی های هوشمند استفاده کنید.

  • استفاده از فیسبوک برای صاحبان کسب و کار

فیسبوک با بیش از ۷۰۰ میلیون یکی از شبکه های اجتماعی مورد استفاده ی صاحبان کسب و کار است. برای استفاده از فیسبوک برای کارتان صفحه مخصوصی برای بازاریابی و شرکت خود در آنجا باز کنید.

  • لینکداین شبکه اجتماعی مخصوص صاحبان کسب و کار

لینکداین هم مشهورترین شبکه اجتماعی مخصوص صاحبان کسب و کار است. لینکداین بیش از ۱۵۰ میلیون مشترک دارد که ۱ میلیون صفحه ی آن مخصوص تعریف کسب و کار است و تمام صاحبان کسب و کار جهان در آن حضور دارند.

  • گروه های لینکداین

دو فایده پر اهمیت برای صاحبان شرکت ها و کارکنان وجود دارد ویژگی اول گروها است که به شما اجازه می دهد درباره موضوعات مهم کاری با هم بحث و گفتگو کنید و تعیین کنید که چگونه و از چه طریقی با هم رابطه های تجاری داشته باشید.

  • پاسخ گویی لینکداین

ویژگی دوم به شما کمک می کند که به پیدا کردن مردمی که دچار مشکل هستند کمک کنید و بدانید چه خدمات و محصولات معینی لازم دارند! می توانید با گذاشتن مقالات مختلف هم به آن ها کمک کنید؛ بدین طریق راهی برای بازاریابی خود پیدا کرده اید.

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar