برای بهبود بازاریابی محتوا چه نکاتی را باید رعایت کرد ؟ (۲)

بهبود بازاریابی محتوا

 

بهبود بازاریابی محتوا

قبل از مطالعه ی این مطلب، خواندن قسمت اول آن را شدیداً به شما عزیزان توصیه می کنیم.

در لینک زیر می توانید به قسمت اول این مطلب دسترسی داشته باشید:

برای بهبود بازاریابی محتوا چه نکاتی را باید رعایت کرد ؟ (۱)

 

در پست قبلی، به ارائه ی نکاتی پرداختیم که به شما در تولید محتوای مفید کمک می کنند. تکنیک هایی که با انجام آنها می توانید در جذب بازدیدکنندگان بیش تر به سمت وب سایت خود قدرت بیش تری داشته باشید. امروز هم به ذکر سه مورد باقی از آنها می پردازیم. امیدواریم که مفید واقع شوند.

 

۱- فراخوانی برای اقدام

این یکی از ساده ترین راهکارهاست. با قرار دادن دکمه های CTA می توانید تا سقف ۱۳ درصد در افزایش تبدیل نقش داشته باشید که نکته ی مثبت آن زمان کمی ست که نیاز دارد. با بکار بستن تست A/B هم می توانید بهترین رنگ ها، موقعیت ها، اندازه و نوع نوشته را انتخاب کنید. در نهایت خواهید دید که با این کار چطور می توان نگاه بازدیدکنندگان وب سایت را به خود جلب کرد.

۲- استفاده از رسانه های مختلف

همه ی افراد از خواندن متون ساده در وبلاگ و وب سایت ها لذت نمی برند حتی کسانی که اهل مطالعه ی آنها نیز هستند مایلند صفحه ای که به آن توجه می کنند از تنوع فرمت ها برخوردار باشد. پس بهتر است که محتوای متنوعی را ایجاد کنید. محتوایی با فرمت های مختلف مانند پادکست، اینفوگرافی، ویدئو و اسلاید ها کاملا مناسب هستند.

برای اینکه سایر این نکات بعلاوه ی خلاقیتی بدیع در وب سایت تان پیاده سازی شود، می توانید طراحی وب سایت خود را به دست تیم پدیده فکر مهتر بسپارید. همینطور، اگر برای رعایت تنوع فرمت ها و نوع محتوای خود در وبلاگ و وب سایت مطمئن نیستید مشاوران مجموعه را در کنار خود بدانید.

۳- منابع باارزشی را به رایگان در اختیار بگذارید

مردم چیزهای رایگان را دوست دارند. با تولید کتاب های الکترونیکی مفید، وبینارها یا کلاس های آنلاین همینطور امکان دانلود کردن از وب سایت و … می توانید افزایش ترافیک وب سایت و بیش تر شناخته شدن برندتان را منجر شوید.
همینطور منابع فعلی وب سایت تان نیز می تواند در این بخش به کمک شما بشتابد. با تغییر هدف مقالاتی که به صورت مجموعه هایی طولانی در حال پیاده سازی هستید به این کار کمک کنید.

[تعداد: ۲    میانگین: ۴.۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar