بررسی عملکرد رسانه های اجتماعی در سال ۲۰۱۵!

 

2015-blog-2

 

از آنجایی که سال ۲۰۱۵ رو به پایان است، خلاصه ای از عملکرد رسانه های مهم در ۱۲ ماه گذشته آمده است.

نگاهی گذرا به برخی از شرکت ها مانند کوکاکولا، Unilever و Procter خواهیم داشت که در حال حاضر به نظر می رسد که توجه ها به سمت استراتژی های رسانه ای جلب شده است.

فقط ناشران نیستند که سال را برای تغییر دادن و استفاده از اطلاعات، سپری کردند. با کاهش بیش از حد انتظار رتبه ی تلویزیون، تبلیغ کنندگان می خواهند تا بیشتر روی اطلاعات تکیه نمایند تا سرمایه گذاری خارج از تلویزیون را قدرت بخشند. این تقاضا، با گفته ی یوتیوب به تبلیغ کنندگان مبنی بر تغییر ۲۴ درصدی و جذب بازدیدکنندگان جوان، پر رنگ شد.

همچنین ادغام Comscore با Rentrak برای «ساخت آیفون» بود که مردم بیشتری را به سمت تماشای آنلاین تلویزیون جذب می کند.

در نتیجه، ویدئوها بیشتر به استراتژی های رسانه ای تبدیل شد. برند ها با دیدن فرمت، یک راهی را برای جلب توجه مردم به سمت تبلیغات خود جایی که، مورد غفلت قرار گرفته، می یابند.

هنوز روزهای اولیه برای هر دو جناح، با اینکه سال ۲۰۱۵ سال آماده سازی سازمان هایی مانند Mondelez و Domino و همچنین فیسبوک و گوگل شد. فیسبوک و گوگل، ویدئو را به عنوان راهی برای جذب مردم به مدت طولانی تر میدانند.

یکی از ناشران Guardian است و ابتدای امسال محتاطانه آشکار کرد که باید تنگاتنگ با سازمان های آنلاین جهانی در ارتباط باشد. در پایان، فیسبوک و گوگل و اپل به مقاله های فوری دست یافتند که سرعت باز شدن صفحه های موبایل زیاد می شود و اپل امسال ناشران را تشویق می کند که محتوای بیشتری راجع به اکوسیستم خود نشر دهند.

برندهایی مانند Mondelez و Paddy Power فکر می کردند که چگونه می توانند  عمل کنند  و با صرف یک سال سرمایه گذاری در مورد نحوه ی تغییر کسب و کار خود، درامد بیشتری کسب نمایند.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

کارشناس ارشد مهندسی شیمی،که علاقه زیادی به زبان های خارجی دارم

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar