• ژانویه 27, 2020

برنامه های کاربردی مورداستفاده کارآفرینان موفق چیست؟

برنامه های کاربردی مورداستفاده کارآفرینان موفق در طول کار و زندگی، در این پست معرف حضور می گردد.

 

برنامه های کاربردی مورداستفاده کارآفرینان موفق چیست؟

 

برنامه های کاربردی

با برنامه هایی که افراد موفق روی گوشی های خود نصب می کنند آشنایی دارید؟

افراد موفق و کارآفرینان برای انجام برخی مسئولیت ها به برنامه هایی احتیاج دارند تا بتوانند کارهای خود را پیش ببرند. کارآفرینان به تنهایی قادر به انجام کارهای خود نیستند به همین منظور از برنامه های به خصوص ویژه کسب وکار بهره می برند.

برنامه Flipboard

برنامه ای مخصوص گوشی های سامسونگ که خبرهای تمام جهان را به اطلاع همه می رساند، این برنامه به کارآفرینان موفق کمک می کند تازه ترین رویدادهای جهان که مربوط به کسب و کارشان است را دریافت نموده و همیشه کسب و کار خود را به روز کنند تا گزینه های صحیح کار را انتخاب نمایند.

برنامه DropBox

این برنامه می تواند تمام پوشه ها و اطلاعات شما را در خود جای دهد حافظه این برنامه برای ذخیره اطلاعات حدود ۲ گیگ است. کارآفرینان موفق کسب و کار از این برنامه جهت حفظ اطلاعات خصوصی کسب وکار بهره می برند تا در هر مکانی که هستند در دسترس شان باشد.

برنامه Dragon Dictation

برنامه ای مخصوص گوشی های آیفون، این برنامه بهترین برنامه ارتباطات است زیرا با امکاناتی که دارد بهترین بهره وری کسب و کار را برای تان به ارمغان می آورد، به صورتی که امکان صحبت تلفنی، ارسال پیامک، ارسال ایمیل، ورود به شبکه های اجتماعی را برای تان فراهم می آورد با وجود این که فقط با اینترنت کار می کند باز هم به عنوان بهترین برنامه افراد موفق در کسب و کار محسوب می شود.

 

برنامه Mint

این برنامه به کارآفرینان موفق کمک می کند امور مالی خود را تنظیم و کنترل کنند، به گونه ای که به آن ها اجازه می دهد درباره هر یک از امور مالی خود مطلع شده و حتی اگر در شرکت حضور نداشته باشند تمام رویدادهای مالی را برای تان ارسال خواهد کرد. درست مانند حساب های بانکی یا حساب های سرمایه گذاران در شرکت ها از هر بخش امور مالی باخبر می شوید.

 

برنامه Evernote

این برنامه به کارآفرینان موفق اجازه جمع آوری تمام بخش های مهم کسب و کار را می دهد، مانند مقاله های وب سایت، نوشته های مهم هر کسب و کار، تصاویر مهم با شرح موارد مالی برای پروژه شرکت را برای تان فراهم می آورد.

 

برنامه Linkedin

این برنامه برای تمامی افرادی که کار تجاری دارند مفید است و می توانند برند خود را در این شبکه با تمام مردم دنیا به اشتراک بگذارند. با این شبکه اجتماعی می توانید خود و شرکت خود را به دیگران معرفی کرده و فرصت های کسب و کاری فراوانی را از آن خود سازید. از تجربه دیگران بهره ببرید و روابط کاری، اجتماعی و شخصی جدیدی را پیوند بزنید.

 

برنامه Pocket

این برنامه توانایی ذخیره کردن صفحات اینترنت هنگامی که به اینترنت متصل هستید را دارد دیگر نگران گم شدن صفحات خود نباشید. همچنین با نصب کردن برنامه روی گوشی خود به طور مداوم تمام خبرهای جدید را دریافت نمایید حتی اگر به اینترنت وصل نباشید امکان دنبال کردن خبرها امکان پذیر است.

 

برنامه Casual Project Management

افراد موفق با کمک این برنامه به راحتی با تیم خود ارتباط برقرار می کنند و پروژه های خود را با کمک این ابزار به موفقیت می رسانند. داشتن ارتباطی قوی با کارکنان و اعضای گروه دیگر کار سخت و غیر ممکنی نیست شما هم مانند کارآفرینان موفق از این برنامه بهره ببرید.

 

برنامه Slack و The Swizzle

برنامه Slack ابزاری مناسب برای همکاری با کارکنان شرکت های متفاوت است با این برنامه به راحتی با دیگر کارکنان ارتباط برقرار کرده و با اعتماد بیش تر همکاری لازم کسب و کار را مستحکم سازید. برنامه The Swizzle نیز کار با ایمیل را برای تان راحت می سازد هم ارسال و هم دریافت ایمیل های کسب و کار را به راحتی بخوانید و ایمیل هایی که دوست ندارید را حذف نمایید.

[تعداد: ۴    میانگین: ۵/۵]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar