برند MasterCard یک برند فعال در زندگی روزمره!

۱۴۴۲۶۶۷۰۱۰_priceless_london

 

با وجود ارتباط همیشگی میان برند ۱۰۰ ساله MasterCard با امور مالی، این برند اکنون از مصرف‌کنندگان می‌خواهد تا به آن، به عنوان یک برند فعال در زندگی روزمره بنگرند.

پس از تغییر جایگاه برند که با محوریت مصرف‌کننده از یک برند ملقب به “بهترین راه برای پرداخت” به یک برند “ارزان قیمت و در عین حال با ارزش” تبدیل شد، MasterCard در حال حاضر بر روی بهبود کیفیت زندگی با این برند تمرکز می‌کند.

در قالب این آرزو، بخش بزرگی از بازاریابی MasterCard بر روی چهار پلت فرم دیجیتال طراحی شده با هدف برقراری ارتباط با مصرف‌کنندگان در سطحی بالا‌تر شور و شوق سفر تا میل به انسان‌دوستی را به تصویر می‌کشد.

به گفته مدیر ارشد بازاریابی جهانی MasterCard، رجا رجامنار، علت انجام این کار تمایل MasterCard به تبدیل شدن به یک شرکت ارائه دهنده credit card و همچنین یک برند فعال در زندگی روزمره است. این شرکت حاضر در دنیای فناوری، در کنار عرضه خدمات مالی در دو سال گذشته قصد تبدیل شدن به یک برند حاضر در زندگی روزمره را دارد.

چهار پلت فرم – Priceless Cities, Priceless Surprises, Priceless Causes و Priceless Specials برای ارتقاء رتبه در رده بندی‌های مختلف کمک می کنند. انجام این کار یک نوع مزیت رقابتی برای MasterCard را در پی دارد.

با توجه به سرعت نوآوری در زمینه پرداخت ها با تلفن همراه، MasterCard حالا فعالانه به همکاری با دیگر کسب و کارها به منظور بهتر و یکپارچه تر کردن شرایط پرداخت از طریق موبایل و ابزارهای پوشیدنی می اندیشد. MasterCard ابتدا اوایل سال جاری به دنبال مشارکت با نرم افزار موبایل Wagamama و از طریق ارائه نرم افزار Qkr در این فضا گام نهاد. این نرم افزار به مشتریان امکان انتخاب زمان پرداخت و تقسیم بندی صورت حساب قبل از پرداخت هزینه آن را می دهد.

رجا منار به مشارکت برند معتقد است. اخیرا او در پی انتشار خبر همکاری MasterCard با اعضای دولت سنگاپور و بازیگر معروف، هاف جکمن، گفت که چنین روابطی با تکامل چشم انداز پرداخت، بی نهایت اهمیت پیدا می کنند.

به دلیل توجه به وجود نه نوع شور و هیجانات انسانی در سرتاسر جهان و ۱٫۶ میلیارد نفر مصرف کننده در دنیا، این کار را به تنهایی نمی تواند انجام داد. در این زمینه همکاری و مشارکت با دیگران نه فقط در حوزه موبایل و فضای دیجیتال بلکه به طور کلی بسیار حیاتی است.

در کمال تعجب MasterCard هنوز به ظهور Apple Pay به عنوان یک تهدید نگاه نمی‌کند. این برند خود را موتور محرک Apple Pay، Samsung Pay و Android Pay می داند و در همین حال خود را شبکه‌ای می بیند که همه تراکنش ها بر اساس آن رخ می دهد. Apple Pay برای این برند شکلی از تعبیه این قابلیت درون Apple به شمار می‌رود.

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

درباره نویسنده

Avatar

دارای مدرک MBA و کارشناس امور بانکی

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar