بهترین استراتژی هایی که می توان از برترین بازاریابان محتوا آموخت

بهترین استراتژی های بازاریابی محتوا

 

در حیطه ی بازاریابی محتوای کسب و کارتان مشغول چه کاری هستید؟

شاید فرآیند دلهره آوری به نظر برسد؛ اما قرار نیست چیز جدیدی را اختراع کنید. استراتژی های بازاریابی را که در این پست قید شده به کمپین محتوایی شرکت تان بیفزایید. به شما کمک می کنند تا از سرعت گیرهای رایج در بازاریابی محتوا اجتناب کنید.

 

۱- فلسفه ی Rand Fishkin

مدیرعامل سابق وب سایت Moz

 

 

سرمایه گذاری روی محتوای عظیم

 

Rand Fishkin در مصاحبه ای که با Marketing Land داشت؛ در خصوص “چطور سرعت زیاد در بازاریابی محتوا مفهومِ رشد کیفیت محتوا در آینده را می دهد” نظراتی را عنوان کرد. استراتژی Fishkin سرمایه گذاری روی محتوای زیاد است. یعنی بیش از اینکه بخواهد از منابع گسترده برای تولید کم و قطعات کوتاه و کم ارزش استفاده کند، سعی دارد روی محتوای عظیم و زیاد تمرکز کند. محتوای عظیم می تواند شامل ویدئوها، اینفوگرافی های تعاملی باشد.

 

۲- فلسفه ی Neil Patel

موسس شرکت های آنالیز و بازاریابی KISSMetrics و Quicksprout

 

بازاریابی محتوای خود را با مبحث سئو ترکیب کنید.

 

اگر می خواهید سرچ ترافیک خود را افزایش دهید باید بازاریابی محتوای خود را با سئو ترکیب کنید.

برای انجام این کار، ابتدا باید کلمات کلیدی را که بیش ترین ترافیک را به وب سایت تان جذب می کند تفکیک کنید. وقتی این عبارت ها را تعیین کردید مطالبی باکیفیت پیرامون آنها ایجاد کنید. به گفته ی Patel، مطالب شما باید به قدری خوب باشند ویکیپدیا هم بخواهد لینک کند. شاید فکر کنید که هدر دادن زمان است تا مطلب را هم از لحاظ محتوا هم از لحاظ سئو بررسی کنید. اما اینطور نیست! مزایاهای زیادی که برای شرکت تان دارد را خواهید دید.

 

 

۳- فلسفه ی  Heidi Cohen

نویسنده ی “راهنمای بازاریابی فعال”

 

بازاریابان و شرکت های رسانه ای، باید داستان هایی را خلق کنند که مردم بخواهند بخوانند.

 

در کتاب Actionable Marketing Guide ، خانم Heidi Cohen تاکید می کند که بازاریابان محتوا باید راوی باشند. زیرا داستان است که مردم را به سمت خود جذب می کند. هرچه می خواهید نسبت به رقبای خود برجسته تر باشید، باید بتوانید داستان سرای بهتری باشید. زیرا قصه گو بودن یک راه بسیار قوی ست که در این مسیر به شما یاری می دهد.

 

 

[تعداد: ۶    میانگین: ۴.۲/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar