• اسفند ۹, ۱۳۹۸

بهترین اپلیکیشن های آیفون برای کسب وکارها

با شناسایی بهترین اپلیکیشن ها برای گوشی آیفون خود می توانید در کسب وکار نقش برجسته ای ایفا کنید.

 

بهترین اپلیکیشن های آیفون برای کسب وکارها

 

بهترین اپلیکیشن

وقتی اپلیکیشن ها و ابزارهای مختلفی را به آیفون خود اضافه کرده و شخصی سازی کنید، به یک ابزار کسب وکاری قدرتمند تبدیل خواهد شد.

آیفون شما یکی از دستگاه های همه ی کاره ای ست که شما صاحبش هستید. نه تنها راه های خوبی را برای در ارتباط بودن با مشتریان و همکاران پیشنهاد می دهد بلکه فراتر از آن، یک ابزار کسب وکاری قدرتمند است. اپلیکیشن های صحیح هم می تواند این کارآیی را افزایش دهد. لیست برخی از بهترین اپلیکیشن های آیفون برای کسب وکار را در ادامه ببینید:

۱- Google Drive Suite

این یکی از ابزارهای ارزشمند آیفون است و به شما اجازه می دهد تا اسنادی را که در Cloud ذخیره شده، دیده و به اشتراک بگذارید. می توانید اسناد Word، ارائه ها و صفحات الکترونیکی را از طریق آن ببینید. اگر بخواهید فایلی را ویرایش کنید فقط لازم است از گوگل اپ، ابزاری مثل اسلاید، Docs و یا Sheet را دانلود کنید.

 

۲- Scanner App

پی دی اف ها، یک فرمت فایل جهانی هستند. وقتی باید پی دی افی را ارسال کنید اما هیچ کامپیوتر یا اسکنر پیرامون خود ندارید آیفون تان به کمک شما می شتابد. این اپلیکیشن قابلیت تشخیص مرزهای اتوماتیک دارد و می تواند مقیاس های دقیق متناسب با اسناد شما را ایجاد کند. همه ی فایل ها را در قالب پی دی اف ذخیره کرده و برای ارسال آماده می شود. ویژگی های ویرایشی نیز درون خود جای داده است.

۳- Invoice 2go

اگر شما صاحب کسب وکار و یا استارتاپ خود هستید پس حتما می دانید که فاکتور نوشتن یک بخش ضروری از کسب وکارتان است. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا فاکتورها را از طریق آیفون خود ایجاد، پیگیری کرده و ارسال کنید. با این برنامه، قالب های تخصصی فاکتورها، چارت ها، کارت های اعتباری و ... در اختیار شما قرار می گیرد.

۴- LinkedIn

اگر بطور فعالانه سعی در شبکه سازی و ساخت برند خود دارید، لینکداین یک ابزار ارزشمند برای شما محسوب می شود. با داشتنِ این اپلیکیشن روی آیفون خود، هرگز بروزرسانی های مهم و فرصت ارتباط با افراد جدید را از دست نخواهید داد! این اپلیکیشن آیفون به شما در کاریابی و به اشتراک گذاری رزومه کمک می کند.

 

مطلب پیشنهادی: افزایش فروش از طریق لینکداین

 

۵- Seamless

اینکه شما زمان کافی برای ترک کردن دفترِ خود را ندارید بدین معنی نیست که حتما باید برای صرف ناهار هم باید به ماشین ها وابسته باشید. این نرم افزار با هزاران رستوران کار می کند و به فرد اجازه می دهد تا به نزدیک ترین رستوران محل خود، سفارش غذا دهد و بطور مستقیم در دفترِ خود تحویل بگیرد.

 

 

[تعداد: ۱۵    میانگین: ۳.۳/۵]
Avatar

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar