بهترین بازارهای فرودگاهی جهان در کجا واقع شده اند؟

بهترین بازارهای فرودگاهی جهان در کجا واقع شده اند؟ این فرودگاه ها مانند بازار های آزاد از دادن عوارض گمرکی معاف هستند. تصاویر سیگار، شیرینی جات، سوغات برای مسافران و ... برای مردم همه کشورها فراهم است.

بهترین بازارهای فرودگاهی جهان در کجا واقع شده اند؟

بهترین بازارهای فرودگاهی جهان

بهترین بازارهای فرودگاهی جهان و بازاربابی از طریق آن ها چگونه امکان پذیر است؟ همه مسافران می دانند بازارهای واقع در این فرودگاه ها کار فروش و تجزیه را انجام می دهند. در بین این مسافران عاشقان مد و تکنولوژی نقش اساسی را در خرید ایفا می کنند. بازارهایی که در فرودگاه های کشورهای مختلف برای بازاریابی مناسبند، در تعطیلات فصلی پذیرای تعداد فراوانی از مردم هستند. در این پست به تعدادی از فرودگاه های جهان که برای بازاریابی مفید هستند اشاره می کنیم. با پدیده فکر مهتر همراه باشید.

 

فرودگاه Heathrow Airport در لندن

این فرودگاه حدود ۴۸،۰۰۰ متر مربع از فضای خود را به بازارهای آزاد در پنج بخش در خود جای داده است. قیمت محصولات این بازارها از نازلترین قیمت ها به متوسط می رسد. همه انواع عطر، و محصولات پوست، انواع شکلات و … را در این بازار می توانید بیابید. برترین برند های معروف جهان را می توانید در این بازار پیدا نمایید.

 

فرودگاه International Airport دبی

این فرودگاه برای چند سال متوالی به عنوان بهترین عرضه کننده محصولات در جهان معرفی شده. در بازارهای این فرودگاه انواع عطر و طلا را می توانید خریداری نمایید. برخی از بخش های تجاری نیز در این بازارها برای تعامل تجار و خرید و فروش محصولات یافت می شود.

 

فرودگاه Incheon International Airport بین المللی اینچئون

در این فرودگاه بزرگترین بازارهای خرید و فروش یافت می شود. این بازار به عنوان سومین بازار بزرگ سئول که از دادن عوارض گمرکی معاف است شناخته شده بعد از دبی می باشد. عطرهای مختلف و محصولات کشورهای کره نیز به وفور در این بازارها وجود دارد. محصولات آرایشی و پوست در این فرودگاه به عنوان جالب ترین و بهترین محصولات زیبایی ارائه می شوند.

فرودگاه Amsterdam Airport Schiphol در آمستردام

“مشاهده، خرید، پرواز “See, Buy, Fly” یک شعار معروف که فروشندگان در این فرودگاه برای مشتریان سر می دهند. تا در بازار خود به عنوان بهترین محصولات خود را به فروش برسانند. پیشنهادات فروش عالی که در این بازار ارائه می شود باعث جذب مسافران شده است ۲ محصول را بخرید و ۳ محصول را رایگان دریافت نمایید.

فرودگاه OR Tambo Inter national Airport بین المللی

این فرودگاه در آفریقا به عنوان بهترین فرودگاه بین المللی شناخته شده است. و بهترین بازار را در خود جای داده. بیشتر از ۱۰۰ فروشگاه تجاری متنوع از هر نوع محصول در این بازار وجود دارد. محصولات این فرودگاه نسبت به بازارها شناخته شده ارزان تر نمی باشد. اما نسبت به قیمت دیگر مکان ها ۴۰ درصد کاهش قیمت دارد.

 

فرودگاه Miami International Airport میامی

این فرودگاه به عنوان بهترین بازار ترمیم محصولات را در خود جای داده است. وسعت آن به ۷ میلیون متر مربع می رسد. کارآفرینان در ابن بازار فراوان بوده و محصولات خود را به قیمت پایین خرید و فروش می کنند.

 

فرودگاه Hong Kong International Airport

از ورود مسافران تا خروج آن ها به این بازار می توانید با فرهنگ “هونگ کنگ” آشنا شوید. فروشگاه های متنوع در این بازار محصولات به روز و فصلی خود را به شکل فراوانی در اختیار مردم قرار می دهند. مردم این فروشگاه ها را به عنوان “ضمانت در قیمت نسبت به مکان های وسط شهر” پذیرفته اند. زیرا قیمتی که در این فروشگاه ها بابت محصولات پرداخت می کنید بسیار پایین تر از قیمت محصولات در وسط شهر خواهد بود.

در بالا بهترین بازارهای فرودگاهی جهان را برای شما معرفی کردیم. شما تجربه خرید از این فرودگاهها را دارید؟ تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

[تعداد: ۶    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar