• فروردین ۱۵, ۱۳۹۹

بهترین سیستم مدیریت محتوا برای تجارت الکترونیک

بهترین سیستم مدیریت محتوا در تجارت الکترونیک از نظر شما کدام است؟

مطلب پیشنهادی: بهترین سیستم مدیریت محتوا چیست؟

 

بهترین سیستم مدیریت محتوا برای تجارت الکترونیک

 

بهترین سیستم مدیریت محتوا

در صورت داشتن یک فروشگاه آنلاین، انتظار شما از یک سیستم مدیریت محتوا نسبت به یک وب سایت معمولی متفاوت خواهد بود. بسیاری از برنامه های مدیریت محتوا پلاگین هایی برای تجارت الکترونیک دارند، اما برنامه هایی نیز وجود دارند که به طور خاص برای سایت های تجارت الکترونیک ایجاد شده و توسعه یافته اند. Magento  در زمره ی  یکی از بهترین برنامه ها، با پلت فرم منبع باز و انواع گزینه های مختلف برای کسب وکار تجارت الکترونیک در تمام ابعاد است. مشتریان مشهور این برنامه عبارتند از: Burger King ، Nestle و Zumiez .

Magento Community Edition  پلت فرم اولیه است که برای کسب وکارهای کوچک و یا کارآفرینان فناوری گرایی که جدیدا کار خود را برای ساخت یک فروشگاه وب شروع کرده اند، بسیار مناسب است. اگر نمی دانید که چگونه باید کدنویسی انجام دهید، جامعه ای از کاربران پسوندهایی را با ویژگی های جدید ایجاد می کنند که شما می توانید به فروشگاه خود اضافه کنید.  Magento  همچنین از پول ها و زبان های رایج متعدد پشتیبانی می کند، و در صورتی که شما مشتریان بین المللی داشته باشید، این پشتیبانی آن را به یک انتخاب خوب تبدیل می نماید.

Enterprise  و Enterprise Cloud Edition   گزینه هایی مناسب برای سایت هایی با مقیاس بزرگ تر هستند. Cloud Edition شامل میزبانی وب نیز می باشد. اگرچه این ویژگی ها هزینه ی خاصی دارد، اما شامل کمک در زمان نصب و راه اندازی و عیب یابی است.

 

سیستم مدیریت محتوای Magneto

سیستم مدیریت محتوای Magento  به سمت ایجاد وب سایت های تجارت الکترونیک جذاب و قدرتمند روی آورده است. این سیستم قابلیت های خارج از چارچوب همراه با تِم های از پیش ساخته ارائه می دهد  و در عین حال به توانایی نامحدود امکان می دهد تا  با کد خاص شما سفارشی شود. بنابراین، این نوع سیستم یک انتخاب خوب برای کسب و کار های در حال رشد است.

داشبورد ها در بیش تر نرم افزارهای سیستم مدیریت محتوا ظاهر و ساختاری آشنا دارند که موجب می شود ناوبری در آن راحت و ساده باشد. شما می توانید از قالب های موجود انتخاب کنید و یا خودتان قالب ایجاد نمایید. داشبورد قابلیت های امنیتی و حفظ حریم خصوصی را  برای التزام به قوانین جاری و الزامات صنعت پرداخت کارتی ارائه می دهد. از این رو می توانید یک فروشگاه و یا چند فروشگاه ایجاد کنید، و یا حتی بسته به مکان خود فروشگاه هایی به زبان های مختلف داشته باشید.

از آنجا که این سیستم مدیریت محتوا برای تجارت الکترونیک آماده شده است، دارای ویژگی های گسترده ای برای ایجاد کاتالوگ یک محصول با ابزار پیشرفته ی قیمت گذاری، قابلیت های واترمارک تصویر و قابلیت اضافه کردن ویژگی ها یا تغییرات متعدد است. همچنین می توانید صفحات محتوای عمومی را با قالب بندی هر صفحه به صورت جداگانه به منظور برآوردن نیازهای محتوا اضافه کنید. این سیستم دارای ویژگی های حساب مشتری و گروه بندی نیز می باشد.

این نرم افزار همچنین اجازه می دهد تا صورتحساب و صدور صورتحساب و همچنین ترابری را از طریق برنامه انجام دهید. می توانید وب سایت را برای ارائه ی گزارش هایی در مورد فروش، مشتریان، محصولات و یا عملکرد تنظیم کنید. این برنامه همچنین آمار مربوطه را برای استفاده در آینده ذخیره می کند.

با این وجود این نرم افزار مدیریت محتوای منبع باز،  ابزارهای ویژه و افزونه هایی را برای برنامه نویسی یک وب سایت چند منظوره دارد که می تواند نیازهای کسب وکار آنلاین شما را تامین و اداره کند. شما می توانید افزونه های پولی و رایگان را در بازار Magento برای تجزیه و تحلیل، ارتباطات، پردازش پرداخت، ترابری و … پیدا کنید. اگر تمایل داشته باشید، می توانید ویجت های خود را برنامه نویسی کنید و یا به دنبال کدهایی از بیش از ۱۵۰.۰۰۰ توسعه دهنده در انجمن های گفتگوی Magento  باشید.

Magento   علاوه بر کاربرانش، بیش از ۳۰۰۰ شریک آموزش دیده برای ارائه ی راه حل ، کارشناس حرفه ای برای مشاوره، بازرس کدنویسی یا تحلیلگر کسب و کار دارد. آنها می توانند مشاوره های فنی و بررسی هایی عملکردی را فراهم کنند. اگر ترجیح می دهید که خودتان بر سیستم مسلط باشید، می توانید از راهنماهای کاربری، دوره های زنده و آنلاین، فرآیندهای صدور گواهینامه و حتی جلسات Magento  برای یادگیری نکات از دیگر کاربران استفاده نمایید.

تمرکز و انعطاف پذیری محصولاتMagento  ، آن را به یک انتخاب قوی برای کسب و کار تبدیل می کند که عمدتا در تجارت الکترونیک کاربرد دارد. سیستم مدیریت محتوای منبع باز دارای ویژگی های متعددی برای ساخت وب سایت بدون کد نویسی و افزونه های پیش ساخته است- افزونه هایی که می توان به صورت رایگان و یا با خرید به دست آورد. به علاوه، شما می توانید کد نویسی خود را به آن اضافه کنید. این یک سیستم چند منظوره،  بدون پیچیدگی بیش از حد و بدون نیاز به مهارت های توسعه دهنده ی متخصص است.

[تعداد: 6   میانگین:  4.7/5]
Avatar

آسیه محمدی

مترجمی زبان خوندم. علایق زیادی دارم که مترجمی یکی از آنهاست. برای شروع اینکار مباحث بازاریابی (بهترین راه اثبات توانایی ها) رو انتخاب کردم. امیدوارم بتونیم با توسعه دانش در کسب و کار و زندگی شخصی مون بهتر عمل کنیم.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar