بهترین سیستم مدیریت محتوا کدام است؟

سیستم مدیریت محتوابهترین سیستم مدیریت محتوا

چگونه بهترین سیستم مدیریت محتوا را بشناسیم؟ اگرچه WordPress ممکن است به شکل یک پلت فرم وبلاگ نویسی آغاز شده باشد، اما امروزه یکی از بزرگترین و پر استفاده ترین پلت فرم های سیستم مدیریت محتوا است. تخمین زده شده که نزدیک به ۶۰ درصد از وب سایت هایی که از سیستم مدیریت محتوا استفاده می کنند، وردپرس را انتخاب می نمایند. طبق برآورد خود وردپرس، ۲۴ درصد از وبسایت ها از طریق وردپرس اجرا می شوند. وب سایت های بزرگی که از وردپرس استفاده می کنند عبارتند از: The New Yorker ، Best Buy و Xerox.

وردپرس

وردپرس یک نرم افزار تحت وب منبع باز است، بدان معنی که لازم نیست برای اجرای آن مجوز و گواهی بخرید. علاوه بر این، نرم افزار منبع باز مدام توسط جامعه ای از افراد همکار ارتقا داده می شود، از جمله توسعه دهندگان وب، که پلاگین ها و تم ها را برای نرم افزار ایجاد می کنند. این مسئله باعث می شود که اینگونه نرم افزارها به یک انتخاب خوب تبدیل شوند؛ بدون در نظر گرفتن آشنا بودن یا نبودن با نحوه ی کدنویسی و یا داشتن یک توسعه دهنده ی وب یا تیمی از توسعه دهندگان. این نرم افزار می تواند متناسب با نیاز شما سفارشی شود.

وردپرس یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا است، که به هزاران کاربران و وب سایت خدمات می دهد زیرا انعطاف پذیری ابزار ها را با رابط کاربری آسان فراهم می کند. در حالی که این سیستم ابزارهای اساسی ایجاد وب را ندارد، اما هنوز هم افزونه ی بومی و کسب و کار شخص ثالث بسیار مفیدی برای سرعت ایجاد سریع سایت های تجارت الکترونیک دارد.

سایر ویژگی های وردپرس

ابزارهای تایید محتوا، سازگاری SSL و مزیت های بزرگ و کوچک این سیستم ، محتوای شما را با محدود کردن دسترسی با توجه به سطح اجرایی که شما تنظیم کرده اید، حفظ می کند. وردپرس دارای تایید ایمیلی، ویژگی های اطلاع رسانی مشکل به صورت خودکار و همچنین ابزارهای تصویر امنیتی برای حفظ امنیت سایت برای کاربر است.

وردپرس مقدار معقولی افزونه های استاندارد دارد که باید با هر برنامه مدیریت محتوا، مانند وبلاگ ها، انواع کمک ایمیلی و نقشه های سایت همراه باشد. همچنین وردپرس یکی از چند برنامه CMS است که طبق بررسی ما سازنده ی نمودار و چارت دارد. علاوه بر این، هزاران پلاگین و افزونه ی بومی و یا شخص ثالث برای کسب و کارهای کوچک دارد، از قبیل چارت های خرید، مدیریت موجودی، پیگیری های مربوطه و سیستم های پایانه ی فروش . با استفاده از داشبورد های مدیریتی دارای لیبل خاص، می توانید هر یک از این ابزار ها را متناسب با نیاز کسب و کار شخصی خود سفارشی سازی کنید. وردپرس یک سندباکس(Sandbox) برای تست تغییرات محتوا بدون نیاز به انتشار اولیه ی آن ارائه می دهد.

همچنین ورد پرس مدیریت محتوا، سند و پروژه ، توزیع فایل، و ردیابی پروژه را نیز فراهم می کند. با این حال، از گزارش های پایگاه داده پشتیبانی نمی کند، و فاقد موتورهای جستجو است.

استفاده از وردپرس

استفاده از وردپرس ساده است. دارای عملکرد های drag-and-drop ، یک غلط گیر املایی و ابزارهای سریع Undo است، بنابراین لازم نیست که بخش زیادی از کار خود را حذف نموده و دوباره از نو شروع کنید. رابط بصری است، اما این برنامه ی CMS فاقد ویزاردهای سایت و سبک هستند ؛ این ویزاردها آموزش گام به گام را برای کاربران تازه کار فراهم می کنند.

از آنجا وردپرس بسیار محبوب است، شبکه ی بزرگی از جامعه کاربران در آن حضور دارند. این سیستم وبلاگ ها، صفحات وب و پست های رسانه های اجتماعی مربوط به مشکلات متداول غیر متداول- را با استفاده از نرم افزار سیستم مدیریت محتوا در اختیار می گذارد. همچنین می توانید کدهای منبع را برای ویژگی های مورد نیازتان در آن پیدا کنید. شما ممکن است نیاز پیدا کنید. وردپرس در وب سایت خود دارای راهنماهای کاربر و فروم های (انجمن) بحث و تبادل نظر است و پشتیبانی از ایممیل را نیز ارائه می دهد.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند با ابزارهای توسعه وب سایت دارای کاربری آسان است که می توان برای صفحات وب استاندارد و سایت های کسب و کار تعاملی به کار بست. از طرفی نیز فاقد برخی ابزارهای رایج hsj CMS، اما بخش برنامه های کاربردی همانند جامعه ی کاربران گسترده است، کاربرانی که مایل به اشتراک گذاری نظرات و کدها برای کمک به ایجاد یک وب سایت کسب و کار قدرتمند می باشند

[تعداد: ۴    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

مترجمی زبان خوندم. علایق زیادی دارم که مترجمی یکی از آنهاست. برای شروع اینکار مباحث بازاریابی (بهترین راه اثبات توانایی ها) رو انتخاب کردم. امیدوارم بتونیم با توسعه دانش در کسب و کار و زندگی شخصی مون بهتر عمل کنیم.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar