بهترین شرکت های جهان برای کار کردن طبق لیست فورچون

بهترین شرکت های جهان که قطعاً دلتان می خواهد در آنجا مشغول به کار شوید را در این پست معرفی می کنیم.

 

بهترین شرکت های جهان برای کار کردن طبق لیست فورچون

 

بهترین شرکت های جهان

اولین شرکت این لیست، همانطور که حدس می زنید گوگل است. گوگل طی ۱۱ سال اخیر، برای هشتمین بار نام خودش را در لیست بهترین شرکت های جهان ثبت کرده است. این لیست حاصل بیستمین سالگرد لیست فورچون می باشد و ۱۲ شرکت در این لیست جایگاه ثابت خود را حفظ کرده اند از قبیل Publix, REI و Goldman Sachs . پنج شرکت تازه وارد در این لیست Pinnacle Financial Partners  , Delta Air LinesSAP America-  AT&T و Methodist Le Bonheur Healthcare می باشد.

۱- گوگل / Google

۲- Wegmans Food Markets

۳- The Boston Consulting Group

۴- Baird

۵- Edward Jones

۶- Genentech

۷- Ultimate Software

۸- Salesforce

۹- Acuity

۱۰- Quicken Loans

 

شما بطور متوسط ۹۲,۱۲۰ ساعت عمرتان را در محل کار س‍پری می کنید.. پس بدون شک لازم است به محیط کارتان هم احساس رضایت و تعلق خاطر داشته باشید..

محیط دفتر کاری اصولی دارد که در همه جا شاهدش هستیم. دیوارهای سفید و بلند بین اتاق ها و میزهای قهوه ای رنگ قطوری که تا وسط اتاق کشیده شده! حتی کاربرد چندانی هم ندارند. دکور اتاق در برخی شرکت ها هم به همین منوال است.

به غیر از این موارد دفاتری وجود دارد که چشم های شما را به خود خیره خواهند کرد. طوری که اعتراف کنید هرگز این چنین محیط کاری ندیده اید! در ادامه خواهید دید که منظور ما از «محل کارهای خاص و متفاوت» دقیقا چیست!

  • کوه سفید – استکهلم

cstland-white_mountain

cstland-2-white_mountain۲

 

این مکان توسط معمار سوئدی به نام Albert FranceLanord طراحی شده است. در رابطه با این ساختمان در وبسایت این طراح خلاق اینگونه قید شده: نقطه ی آغاز این پروژه اینگونه بود که سنگ را به عنوان مکانی برای زندگی درنظر بگیریم. میزها و کلیه وسایل هم بصورت پراکنده با رنگ سبز گیاهان تلفیق شود.

  • شرکت LEGO  – دانمارک

lego.۱

 

lego۲

اساس و پایه ی شرکت LEGO داشتن محیطی شاد با وسایلی باورنکردنی ست! طراحی این مکان توسط Rosan Bosch و Rune Fjord صورت گرفته است. این محیط؛ فضایی کاملا خلاقانه برای ساخت وسایل جدید در کارکنان ایجاد می کند. زندگی همه ی اسباب بازیهای LEGO از همین نقطه؛ جایی که نمونه اولیه اش با دستان هنرمند طراح ساخته می شود آغاز می گردد.

به گفته ی طراحان این مکان؛ در ساخت این محل؛ شادی؛ خلاقیت و طراحی فضایی که اجازه ی ورود به دنیای کودکان دهد اصلی ترین معیارشان بوده است.

  • InventionLand – آمریکا

inventionland2

 

inventionland.۱

 

این تصاویر بدون شک شما را به یاد خاطرات کودکی تان می اندازد! تصویر بعدی  Selgas Cano  مادرید است. معمار اسپانیایی دفترکار خودش را به گونه ای طراحی کرده که نیمی از فضای کار با نور طبیعی روشن می گردد. این در حالی ست که آنها در دل طبیعت جای گرفته اند.

Selgas_Cano.1

 

Selgas_Cano2.

 

 

[تعداد: ۴    میانگین: ۴.۳/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar