بهترین مهارت هایی که می توان به صورت آنلاین یاد گرفت

cstland-skills

 

بهترین مهارت های آنلاین

فراتر از حوزه ی کاری و مهارت های ضروری تان، می توانید با نشستن پشت کامپیوتر خود چیزهای زیادی را بیاموزید.

بله برای کسانی که می خواهند مهارت های شخصی خودشان را با مراتب ارتقا دهند مهارت های زیادی هست که می توانند نسبت به یادگیری آنها اقدام کنند. در واقع برند شخصی شما را بهبود می بخشند و باعث می شوند که شغل های بهتری پیدا کنید و یا در شغل فعلی خود ارتقا یابید. شاید هم بتواند درآمد شما را افزایش دهد زیرا شما می توانید خدمات آنلاین که ارزش زیادی دارند را ارائه دهید.

۱- بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

طبیعتاً اگر با نحوه ی جستجوهای آنلاین مخاطبان بیش تر آشنا باشید محتوای مرتبط تری هم برای شان فراهم می کنید در نتیجه آنها تمایل بیش تری خواهند داشت تا از شما خریداری کنند. با درک و یادگیریِ سئو شما می توانید به ترافیک وب سایت خود کمک کنید که این موضوع در نهایت منجر به فروش بیش تر می شود.

۲- توسعه وب

تکنولوژی در سراسر دنیا در حال توسعه و بهبود یافتن است و دستگاه های بیش تری در حال اتصال به اینترنت هستند. از این رو، اهمیت یاد گرفتنِ وب هم در حال افزایش است. از وب گردی ساده گرفته تا طراحی وب ساده و توسعه ی آن می تواند مهارت آنلاین ضروری باشد و مزایای زیادی را برای شما به ارمغان آورد.

۳- بازاریابی آنلاین

این فقط درباره ی SEO نیست! درباره ی اصول اولیه ای ست که از طریق رسانه هایی مثل شبکه های اجتماعی و تبلیغات می تواند ترافیک را مدیریت کند. انجام این کارها باعث می شود تا به صورت آنلاین درآمد هم داشته باشید.

۴- بازاریابی ایمیل

بازاریابی ایمیلی هنوز هم زنده است و خوب کار می کند. در واقع، یکی از مطمئن ترین راه هایی ست که امروز می توانید از طریق آن حجم قابل توجهی پول بدست آورید. اگر مهارت بازاریابی ایمیلی شما در حد حرفه ای باشد و بدانید که چطور باید قیف فروش موثر ایجاد کنید می توانید درآمد خود را بطور شگفت انگیزی افزایش دهید.

مقاله پیشنهادی: همه چیز درباره ایمیل های خوشامدگویی

۵- طراحی گرافیک

در دنیای امروز، زیباشناسی بخش وسیعی از کسب و کار و فروش را تشکیل می دهد. نه تنها باید روی عملکرد تمرکز کنید، بلکه باید طراحی کلی را هم مدنظر داشته باشید. با یاد گرفتن مهارت ضروری و مهم طراحی گرافیک، اصول پایه ای که باعثِ جذابیتِ چیزها می شوند را یاد می گیرید. طبیعتاً با جذاب بودن آنها، تعداد کلیک ها افزایش یافته و در نهایت، فروش رخ می دهد.

مقاله پیشنهادی: طراحی گرافیک چیست؟

۶- ترجمه

درک کردن و یاد گرفتن زبان های خارجی، یک مهارت شگفت انگیز است و به شما در شرایط مختلف یاری می رساند. نه تنها به هنگام مسافرت به کمک شما می شتابد بلکه به هنگام ترجمه و انتقال اسناد از زبانی به زبان دیگر بسیار مفید خواهد بود. با تسلط بر زبان دوم، احتمالاً می توانید به صورت آنلاین (از طریق اسکایپ، FaceTime) تدریس خصوص هم داشته باشید. پس می تواند برای شما به درآمد هم تبدیل شود.

[تعداد: ۶    میانگین: ۴.۸/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar