تاثیرگذارترین کارآفرینان خانم آسیا در سال ۲۰۱۶

تاثیرگذارترین کارآفرینان خانم آسیا

 

تاثیرگذارترین کارآفرینان خانم آسیا

لیست با نفوذترین بانوان در سال ۲۰۱۶ این ۱۱ خانم در زمینه های: بانکی، کارآفرینی، سرمایه گذاری و مد فعالیت دارند.
در این مقاله بانفوذترین بانوان آسیایی را به شما معرفی می کنیم. با پدیده فکر مهتر همراه باشید.


۱- انانیا بیرلا با ۲۱ سال سن مدیر عامل شرکت Vatantra) Microfinance)
او دختر بزرگ “کومار بیرلا” یکی از مهم ترین و ثروتمندترین تاجران در هند است. و شرکت Svatantra و یک شرکت مالی کوچک را در سال ۲۰۱۳ تاسیس کرده است. زنان روستایی در آنجا مشغول کسب و کار تجاری شدند.

۲- ویویان چو با ۲۳ سال سن رئیس مدیریت اجرایی انجمن مد Bright Fame Fashion
او با خرید سهام چند نفر از شرکت Thakoon Panichgul توانست شرکت خود را تاسیس کند. ویویان جو تصمیم گرفت این شرکت را به شرکت تجارت الکترونیکی تبدیل کند. او دختر کوچک سیلاس چو، پارچه فروش میلیاردر مد در هنگ کنگ است.

۳- انا فانگ با سن ۳۳ سال، رئیس و شریک در شرکت ZhenFund
انا فانگ رئیس بزرگ ترین صندوق دارایی در چین است. این صندوق حدود ۵۰۰ میلیون دلار دارایی دارد. انا فانگ در بهترین شرکت های کشور خود، چین مشغول سرمایه گذاری بوده، مانند شرکت گوشی های همراه Xiahongshu و پلت فرم ترجمه های الکترونیکی Fanyi365 و Mia.com پدر او بنیانگذار شرکت سهام خصوصی در شرکت Hopu Investment است.

۴- سابرینا کیو لینگ با ۲۵ سال سن، مدیر پروژه Palazzo Versace, Karl Lagerfeld Hotels در امور هتلداری است.
او دختر بزرگ خانم “آنجلا لئونگ” و تنها وارث مادر خود می باشد. او یک شرکت SJM خدمات سرگرمی در ماکائو دارد.

۵- تالیا لیو با ۳۲ سال سن، موسس و رئیس اجرایی در شرکت Mia.com می باشد.
که یکی از بزرگترین سایت های الکترونیکی برای فروش و خرده فروشی در چین است. این شرکت تولید کننده محصولات نوزادان و مادران باردار است، فروش سالانه این شرکت به ۳۸۰ میلیون دلار می رسد. و این دو شرکت  ZhenFund و Sequoia Capital نیز در شرکت او سرمایه گذاری کرده اند.

۶- نانگ لانگ کام ۲۷ سال سن داشته و مدیر اجرایی در شرکت KBZ Bank می باشد.
او عضو شرکت KBZ Group می باشد. این شرکت برای بانک ها، حمل و نقل هوایی، بیمه، و هتل ها کار می کند، در آمد این شرکت در سال گذشته از ۴۱۰ میلیون دلار فراتر رفته است.

۷- دیویتا ساراو ۳۴ سال سن، موسس و رئیس شرکت اجرایی Vu Televisions
او حرفه کاری خود را در شرکت Zenith Computers آغاز کرد. این شرکت را پدرش راج ساراو تاسیس کرد، سپس دیویتا ساراو بهترین شرکت تولید تلویزیون را تاسیس کرد که در سال حدود ۴۵ میلیون دلار درآمد داشت.

۸- آنجلی سینگ ۳۴ سال سن، رئیس و هیئت مدیره در شرکت Anand Group, Gabriel India
او رئیس شرکت صنعتی مکانیسم است، که درآمد سالانه آن به ۱٫۲ میلیارد دلار می رسد. او با شوهرش در تاسیس مجموعه ای از هتل های کوچک و شیک در هند و آفریقا کار می کند.

۹- اوباسانا تاکو ۳۶ سال سن، موسس و رئیس شرکت Mobikwik و کارمند سابق در شرکت PayPal همراه همسرش شرکت پرداخت قبوض تلفن همراه را تاسیس کردند. شرکت ۲۳۰ میلیون دلار در سال درآمد دارد.

۱۰- ابیگیل تان ۳۰ سال سن، مدیر اجرایی در شرکت St Giles Hotel Group این شرکت در اروپا، بریتانیا، شمال آمریکا و مالزی فعالیت می کند.
خانواده او صاحب شرکت توسعه املاک و مستغلات IGB هستند. او بر هتل St Giles Hotel Group در آمریکا و اروپا در منطقه کارائیب نظارت دارد. هر هتل ۶ هزار اتاق دارد که هر مسافر به ۹ سایت دنیا می تواند دسترسی داشته باشد.

۱۱- تان هووی لینگ با ۳۲ سال سن، بنیانگذار و رئیس عملیات Grab در سنگاپور می باشد. با شریک خود برای ایجاد یک سایت برای ماشین و موتورهای کرایه ای مشغول به کار بود و ۱۲ میلیون دلار از ۶ کشور در جنوب و شرق آسیا درآمد داشت. و تاکنون این پروژه در حال رشد به ۷۰۰ میلیون دلار رسیده است.


[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar