تبدیل ساعت معمولی به ساعت هوشمند

 

تبدیل ساعت معمولی به ساعت هوشمند

 

تا حالا شده به ساعت Apple دوست خود نگاه کنید و آرزو کنید مانند آن را داشته باشید؟ شرکت تکنولوژی Trivoly یک راهی را برای خاموش کردن این حس حسادت توسعه داده است.

شرکت، یک کمپینی برای دیسک تازه توسعه داده شده با همین نام  راه اندازی کرد و قول داد هر ساعتی را به ساعت هوشمند تبدیل کند.

از یک پلاستیکِ نازک ساخته شده است که اساساً به عنوان یک مرکز اطلاع رسانی هم عمل می کند. هنگامی که شما پیامی دریافت می کنید، ساعت تنظیم می کنید یا یک رویدادی را به تقویم خود اضافه می کنید، دستگاه می لرزد و به شما اطلاع می دهد. شما می توانید دوربین گوشی هوشمند خود و موسیقی را توسط ضربه زدن به تمام جهات دیسک، کنترل کنید. همچنین شامل یک مانیتور ضربان قلب است که اپلیکیشن های مربوط به تناسب اندام را اداره می کند. به نظر می رسد محصول Trivoly پوشیدنی است (مانند مچی wena) و کاملاً مستقل نیست. مطمئناً، شما می توانید از برنامه ای برای «شخصی سازی» دیسک خود استفاده کنید.

شرکت می گوید این وسیله کاملاً قابل استفاده و آماده ی ورود به بازار است و زمان تحویل تخمین زده شده ی آن، فوریه ۲۰۱۶ است. اگر شما انتخاب کرده اید که Trivoly را خریداری کنید، حس حسادت شما تا چند ماه آینده از بین خواهد رفت.

[تعداد: ۴    میانگین: ۳.۸/۵]

درباره نویسنده

Avatar

کارشناس ارشد مهندسی شیمی،که علاقه زیادی به زبان های خارجی دارم

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar