تبلیغ خطوط هوایی در زمین فوتبال

واضح است که ویدیو های امنیتی در خطوط هوایی امروزه بسیار خلاقانه تر از قبل شده اند اما آژانس تبلیغاتی “O Escritorio” با تغییری بزرگ به معنای واقعی کلمه خطوط هوایی Emirates را وارد یک استادیوم فوتبال کرد.

Emirates_BenficaSafetyVideobyEmirates20151028105913

 

هفته گذشته در دوبی، این دو شرکت در کنار یکدیگر با تغییر در شکل سنتی تشریح نکات امنیتی، طرفداران تیم فوتبال بنفیکا را به هیجان آوردند. قبل از برگزاری مسابقه فوتبال این تیم با اسپورتینگ لیسبون در “Estádio da Luz” پرتغال، گروهی از مهمانداران خطوط هوایی Emirates با تقلید از حرکات خود در پرواز های سنتی به حامیان بنفیکا نحوه تشویق درست تیم محبوبشان را نشان دادند. به جای پایین کشیدن ماسک های اکسیژن، برای مثال، کادر پرواز نحوه بستن یک دستمال با نشان بنفیکا بر روی شانه های خود به نشانه طرفداری از این تیم را برای تماشاچیان توصیف کردند.

 

Emirates قصد دارد تا با حمایت از تیم های مختلف به این سبک هیجان انگیز با مشتریان خود ارتباط برقرار کند. این اقدام سرگرم کننده علاقه به فوتبال را با عشق حامیان تیم بنفیکا نسبت به باشگاهشان در هم آمیخت. این فرصتی برای یادآوری حضور خطوط هوایی Emirates به طرفدران فوتبال است که این شرکت خواستار استفاده از آن بود. حتی ممکن است در آینده شاهد انجام اقدامی اقتباسی از این رویداد در پروازهای خطوط هوایی Emirates و بررسی واکنش مسافران باشیم.
O Escritorio همچنین شاید تبدیل به آژانس تبلیغاتی باشگاه ورزشی بنفیکا نیز بشود.

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar