• فروردین ۱۴, ۱۳۹۹

تجارت الکترونیک و باورهای اشتباه مردم راجع به آن

تجارت الکترونیک ، مبحث نوینی ست و همچنان سایه ی نادانی روی سر بسیاری از مردم، در خصوص این موضوع گسترده شده است.

 

تجارت الکترونیک و باورهای اشتباه مردم راجع به آن

 

تجارت الکترونیک

برخی فکر می کنند برای افتتاح فروشگاه خود باید محصولات فراوانی برای فروش داشته باشند. شما هم با خود می اندیشید که فروشگاه های موفق محصولات فراوان و متنوعی دارند برای همین توانسته اند حجم فراوانی از مردم را جذب نمایند؟ اما باید گفت؛ فروشگاه شما می تواند بسیار ساده و کوچک تر آز آن که فکرش را می کنید باشد! حتی اگر فقط تعداد محصولات فروشگاه تان فقط ۱۰ محصول باشد. با شروع کار خود از صفر می توانید به اهداف بزرگ تر و بهتر دست یابید. در این پست، تصورات اشتباه مردم درباره تجارت الکترونیک را عنوان خواهیم کرد. امیدوارم برای شما مفید باشد.

 

با تکنولوژی فنی و هنری آشنا باشید

برای شروع کار کردن فروشگاه خود به اجرای برخی کارهای فنی و هنری نیاز دارید. تمام کارهای ابتدایی فنی و هنری کسب و کارتان بخاطر اطمینان حاصل کردن از عملکرد بهتر عملیات خرید و فروش در پله های بعدی ست. زیاد نگران نباشید و به جزئیات یا حاشیه ها فکر نکنید فقط امور لازم و ضروری کسب وکار خود را مطالعه و کنترل نمایید.

 

تنها کار کردن

ممکن است تمام روز در جای دیگری مشغول به کار باشید، و زمان لازم برای تنها کار کردن در فروشگاه وجود نداشته باشد. اما باید بگوییم که فعلا نیازی نیست شما تمام کارها را به تنهایی انجام دهید فقط روزانه ایمیل های خود را چک کنید و از عملکرد خود اطلاعاتی کسب نمایید. با چک کردن عملیات خرید و فروش می توانید عملکرد فروشگاه خود را دقیق تر کنترل نمایید. افرادی را استخدام کنید که دنبال کار آزاد هستند تا به طور دقیقی پیگیر کار شما باشند از استخدام افرادی که در دو جا کار می کنند و دنبال کار بعدی خود به طور پاره وقت هستند خودداری نمایید. اگر کسب وکارتان را از صفر شروع کرده اید به کارمند خود فرصت یک هفته ای بدهید تا هم مهارت های خود را نشان دهد و هم از کارش اطمینان حاصل کند.

 

باید سال های زیادی صبر کنید تا سود خوبی حاصل کنید.

اگر پروژه کاری شما بزرگ باشد به چند سالی صبر نیاز دارید تا نتیجه زحمت خود را مشاهده کرده و موفقیت و سود حاصل کنید. به طور مثال سایت آمازون در سال ۱۹۹۴ شروع به کار کرد و تا سال ۲۰۰۱ هیچ سود اضافه ای به دست نیاورده بود. اما کسب وکارهای کوچک در سال اول معمولا نتیجه کار خود را خواهند دید و سود کسب خواهند کرد.

 

از روز اول ۱۰ ها کارمند استخدام کنید.

کسب و کار اینترنتی با کسب وکار حضوری کاملا متفاوت است. کسب وکارهای اینترنتی معمولا مناسب برای افرادی ست که به دنبال کار آزادند. مدیران فروشگاه ها دستوراتی به کارکنان کار اینترنتی محول می کنند تا تمام انتظارات مدیران را پیگیری کنند. استخدام افراد دور کار محدودیتی ندارد و با مطلع شدن از افراد با استعداد و با مهارت کسب وکارتان را رونق بخشید.

 

داشتن فروشگاه الکترونیکی کاری پیچیده است.

ممکن است شروع کار در یک فروشگاه الکترونیکی کاری پیچیده باشد، اما با ادامه دادن می بینید تمام کارها به راحتی پیش خواهد رفت و با کمک تکنولوژی فروش شما نظم خاصی خواهد گرفت. از همان روز اول وظایف کارکنان را تقسیم بندی کنید. تمام موارد ذکر شده می تواند در کار شما تاثیر مثبت داشته باشد تا روز به روز به هدف خود دست پیدا کنید.

[تعداد: 1   میانگین:  5/5]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

1
دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar
1
0
0
 
1 نویسندگان دیدگاه
مجید
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
مجید
مهمان
مجید

به هرحال ماهنوز خیلی فاصله با تجارت الکترونیک حداقل درحوزه کشورهای دیگر داریم که اگر نگاه ویژه ای به ان نشود کشورهای دیگر شدیدا جلو خواهند افتاد کما اینکه الان هم جلو هستند